Архів новин за 2.08.2016

На Полтавщині започаткували конкурс серед журналістів

На Полтавщині започаткували конкурс серед журналістів. Кращих представників цієї професії будуть визначати за поданими матеріалами у 5 номінаціях. Таке творче змагання у журналістському середовищі цієї осені проведуть вперше. Про його організаційні моменти, а також інший обласний конкурс серед видавців, науковців та літераторів – у матеріалі Крістіни Брігіди.

2 серпня 2016, 15:53

СБУ запрошує ознайомитися із розсекреченими справами XX століття

Скелети у шафі так званого «радянського щастя» – СБУ запрошує ознайомитися із розсекреченими справами XX століття. Масові розстріли без суду і слідства, придушення голодних бунтів у 30-х роках, звинувачення всіх і кожного у контрреволюційній діяльності, шпіонажі та інших безглуздих злочинах – справи своїх репресованих родичів, які майже сто років були поховані в архівах, тепер можна легко отримати для ознайомлення. 

2 серпня 2016, 15:54

Троє осіб постраждали від вибуху снаряду на Лубенщині

Троє осіб постраждали від вибуху снаряду на Лубенщині. Останній розірвався в одному із домогосподарств села Терни. Чоловіки отримали травми різного ступеню тяжкості та потрапили до лікарні. Більше про цю подію – у наступному сюжеті.

2 серпня 2016, 15:57

Зазіхнули на святе: Міноборони хоче змінити блакитні берети десантників на малинові

Зазіхнули на святе: Міноборони хоче змінити блакитні берети десантників на малинові. Це викликало обурення серед полтавських представників «крилатої піхоти», вони уже готують звернення до Києва. На камеру пояснюють: берет для десантника – що хрестик для віруючого. Олена Ляшенко – далі.

2 серпня 2016, 15:58

Дзвоніть «103» або «112»

Дзвоніть «103» або «112». Полтавці завершують впроваджувати Національний проект «Вчасна допомога». Зараз у тестовому режимі працює унікальна на території України оперативно-диспетчерська служба екстренної медичної допомоги. За місяць, обіцяють обласні керівники, почнуть працювати 30 диспетчерів, яких зараз навчають. Їм у вівторок представили й другий етап реформування – це перехід на радіозв'язок, що має об'єднати усі екстренні служби в єдину систему.

2 серпня 2016, 16:00

2 серпня віряни вшановують пам'ять пророка Іллі

2 серпня віряни вшановують пам'ять пророка Іллі. У Макаріївському соборі Полтави сьогодні – друге храмове свято. У церкві є малий престол на честь пророка Іллі. Чому старозавітній стАрець навчає сучасних людей – цікавилися мої колеги.

2 серпня 2016, 17:29

Знову на війну – бійці батальйону «Полтава» в черговий раз поїхали на Схід

Знову на війну – бійці батальйону «Полтава» в черговий раз поїхали на Схід. Тепер на завданні вони будуть не 30, а 60 днів. Що везуть із собою та чому кажуть, що ситуація на їх позиціях стабільно складна, – в сюжеті далі.

2 серпня 2016, 17:30