Архів новин за 19.08.2016

19 серпня православні відзначають Преображення Господнє

Сьогодні освячують плоди – православні відзначають Преображення Господнє. Деякі люди до цього дня взагалі не їдять яблук. Що це – церковна традиція, чи забобон – цікавилася Олена Ляшенко.

19 серпня 2016, 16:39

У Полтаві представили книгу Надії Бистрай

У Полтаві представили книгу Надії Бистрай. До другої збірки увійшли не тільки вірші, а й інші твори. Адже поетеса ще й малювала, вишивала ікони та створювала композиції із бісера. Дещо із творів можна було побачити у Художньому музеї імені Миколи Ярошенка, де відбулась презентація. 

19 серпня 2016, 16:40

У Полтаві визначили лауреатів премії імені Самійла Величка

У Полтаві визначили лауреатів премії імені Самійла Величка. Винагороди цього дня вручали у Галереї мистецтв. Володарями премії стали історики, журналісти, діячі культури, які у своїй діяльності утверджують гуманістичні та національні ідеали, ідеї незалежності України. Відзнаки особисто вручав Полтавський міський голова Олександр Мамай.

19 серпня 2016, 16:42

З вимушеними переселенцями у Полтаві говорили про субсидії та працевлаштування

У Полтаві на лекторій зібрали вимушених переселенців. Говорили про субсидії, працевлаштування та соціальні послуги. Як живуть у нашому місті люди, які переїхали із Донбасу, та які проблеми мають, – у наступному сюжеті.

19 серпня 2016, 16:43

Майже 2 млн.грн. витратили японці, щоб відремонтувати 3 школи в Глобинському районі

Майже 2 мільйона гривень витратили японці, щоб відремонтувати 3 школи в Глобинському районі. Каталог виконаних робіт особисто місцевій громаді вручив Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні. Зустрівся високопосадовець і з головою облдержадміністрації Валерієм Головком. Про що говорили – дивіться далі.

19 серпня 2016, 16:45

Протягом двох років усі школи та дитячі садки міста будуть з новими вікнами

Протягом двох років усі школи та дитячі садки міста будуть з новими вікнами. Металопластикові конструкції з енергозбереженням за рахунок міського бюджету на сьогоднішній день вже встановлюють у низці навчальних закладів. За тим, як відбувається цей процес у 13 гімназії, та скільки грошей виділили на це міські депутати, – дивіться у наступному сюжеті.

19 серпня 2016, 16:47

У Полтаві в розпалі шкільні базари

У Полтаві в розпалі шкільні базари. Що здорожчало порівняно із минулим роком, чим цікавляться люди, та на що радять звернути увагу педагоги в останні тижні перед Першим дзвоником - у наступному сюжеті.

19 серпня 2016, 17:17

Патрульна поліція об'єдналася з управлінням Укртрансбезпеки

Патрульна поліція об'єдналася з управлінням Укртрансбезпеки. Разом зосередилися на виявленні нелегальних перевізників, які возять пасажирів територією України. Це та інші проблемні питання сьогодні обговорили за участю громадськості та профільних фахівців.

19 серпня 2016, 18:06