Архів новин за 18.08.2016

ВОЛЯ запрошує маленьких полтавців малювати героїв улюблених мультфільмів

ВОЛЯ запрошує маленьких полтавців малювати героїв улюблених казок і мультфільмів. В Центрах сучасних технологій компанії розпочався конкурс дитячих малюнків. Усе, що потрібно зробити, – намалювати малюнок на одну із запропонованих тем. Щотижня автори найкращих робіт отримують подарунки. Переможця місяця очікує головний приз. Більше про цей конкурс – у наступному сюжеті.

18 серпня 2016, 16:36

Напередодні ввечері полтавці згадували Кузьму

Напередодні ввечері полтавці згадували Кузьму. 17 серпня українському музикантові могло б виповнитися 48 років. У День народження співака сотні полтавців зібралися у центрі міста на вулиці Соборності, та разом виконували його легендарні пісні. Як це було – бачили і чули Крістіна Брігіда і Валерій Пашнін.

18 серпня 2016, 16:43

Полтава попрощалася із кадровим військовим Денисом Лесняком

Полтава попрощалася із кадровим військовим, офіцером, бійцем 10 гірсько-штурмової бригади швидкого реагування Денисом Лесняком. Він помер у бою із ворожою диверсійною групою під Мар'їнкою. Відспівували Дениса у Свято-Успенському соборі, поховали – на полтавській Алеї Героїв.

18 серпня 2016, 16:45

У місцях позбавлення волі почастішали акції протесту

У місцях позбавлення волі почастішали акції протесту. Про це говорять представники пенітенціарних служб. А люди, які захищають права засуджених, пояснюють: причини невдоволень – у недосконалому законодавстві. Як максимально використати те, що є, аби засуджені не повторили помилок, у Полтаві навчала неурядова організація.

18 серпня 2016, 16:46

Полтавці налагоджують стосунки з грузинами

Полтавці налагоджують стосунки з грузинами. У рамках візиту східної делегації до нашого регіону представники Імеретинського краю запропонували обласній владі підписати Меморандум про співпрацю. Вже зробили перші кроки – відвідали курорт у Миргороді, оскільки це місто планують зробити побратимом з подібним курортом у Грузії.

18 серпня 2016, 16:47

Відому суддю звинувачують у незаконному привласненні гаража в центрі міста

Суддю Ларису Гольник та її чоловіка Ігоря Гавриленка звинувачують у тому, що вони незаконно привласнили гараж в центрі міста. З такими позом до суду звернувся полтавець Сергій Самохатко. Чоловік стверджує: після смерті бабусі йому мав би дістатися гараж в центрі міста, але цього не сталося. Без відома рідних з хворою жінкою уклали договір купівлі-продажу, і споруда дісталася сусідам. Подробиці – далі у сюжеті.

18 серпня 2016, 16:50

Не розкіш, а життєва необхідність – сільській громаді подарували санітарний автомобіль

Не розкіш, а життєва необхідність. Калашниківській громаді подарували санітарний автомобіль, яким медики зможуть виїздити на виклики до пацієнтів. Ситуація із таким транспортом у полтавських селах майже критична, говорять лікарі. Адже 60-70 відсотків медичних автівок повністю відпрацювали свій термін придатності.

18 серпня 2016, 16:52

Нічим не гірші за персидські – українські килими виставили у Краєзнавчому музеї

Нічим не гірші за персидські – українські килими виставили у Краєзнавчому музеї. В експозиції – історія килимарства від XVIII століття і до сьогодні. Мистецтво, що колись прославило Полтавщину, зараз тримається на ентузіазмі майстрів.

18 серпня 2016, 17:23