Архів новин за 17.08.2016

Ляльки з кукурудзи: полтавка мотає забавлянки з природніх матеріалів

Ляльки з кукурудзи. Полтавка мотає іграшки з соломи, листя, трави та інших природних матеріалів. Говорить, вони не такі яскраві, але їх приємніше виготовляти, і вони мають натуральну енергетику. Який вигляд мають такі вироби – можна побачити в Галереї мистецтв.

17 серпня 2016, 17:25

У жінку стріляли, чоловіка били

У жінку стріляли, чоловіка били: на подружжя пенсіонерів у Зіньківському районі напали двоє. Від стареньких вони вимагали гроші, а потім зв'язали їх та залишили у будинку стікати кров'ю. Від отриманих травм господар помер у лікарні. Подробиці цього зухвалого нападу – у наступному сюжеті.

17 серпня 2016, 17:27

При Національній поліції створили Громадську раду

Радник Міністра внутрішніх справ України сьогодні зустрічався із громадським активом Полтави. Люди мали нагоду висловити претензії та пропозиції щодо роботи поліції, а чиновники – відповісти, у чому готові піти назустріч.

17 серпня 2016, 17:28

В Україні презентували перший трактор, переведений для роботи на скрапленому газі

В Україні презентували перший трактор, переведений для роботи на скрапленому газі. Партнерами у цьому пілотному проекті виступили компанії «Автотранс» та «Автогаз Італія». У середу результат цієї співпраці презентували на третьому всеукраїнському семінарі для установників газобалонного обладнання.

17 серпня 2016, 17:30

На вокзал – без перешкод: у Полтаві відремонтують тротуар по вулиці Степана Кондратенка

Невдовзі на Київський вокзал полтавці та гості міста ходитимуть новою дорогою. Тротуари, що ведуть до залізничних воріт міста, найближчим часом капітально відремонтують. Таке рішення прийняла міська рада. Про нього мешканцям, які вже зневірилися, що коли-небудь побачать біля своїх будинків новий асфальт, повідомив у середу на зустрічі депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський.

17 серпня 2016, 17:31