Архів новин за 12.08.2016

У Полтаві відкрилася «французька» виставка

У Полтаві відкрилася виставка Тетяни Кобзар. 12 живописних робіт розташувались у музеї-садибі Короленка. Назва виставки інтригуюча – «Сонячний прованс». Це – своєрідна подорож до Франції. Виноградники Шампані, мімози Мандельє-ла-Напуль і, звичайно, Ейфелева вежа – саме це зобразила художниця.

12 серпня 2016, 16:47

У Полтаві дітей посадили в інвалідні візки

У Полтаві дітей посадили в інвалідні візки. І влаштували змагання. Такий собі інклюзивний марафон. Організатори говорять: уперше вирішили залучили дітей зі звичайних садочків до підопічних міського центру соціальної реабілітації, аби ті спробували, як пересуваються і відчувають цей світ полтавці з особливими потребами. Що з того вийшло – бачили мої колеги.

12 серпня 2016, 16:49

В обласному центрі зникла дівчина

У Полтаві зникла дівчина. Мешканка Великобагачанського району Яна Лиходід 6 серпня виїхала до Полтави і не повернулася. Її рідні та близькі звертаються до усіх з проханням допомогти із пошуками.

12 серпня 2016, 16:51

Відсьогодні у Полтаві на одну меморіальну дошку стало більше

Відсьогодні у Полтаві на одну меморіальну дошку стало більше. Пам'ятку встановили на честь Сергія Аранчія, який довгі роки очолював ветеринарну службу Полтавської області. Відкриття приурочили до Дня працівника ветеринарної служби 14 серпня. Нагадаємо, видатний спеціаліст-ветеринар пішов з життя 7-ого березня цього року. Але в пам'яті близьких та колег залишився людиною, відданою своїй справі.

12 серпня 2016, 16:52

Полтавці просять поліцію звільнити їм арку

Полтавці просять поліцію звільнити їм арку. Під кінець робочого тижня мешканці будинку по вулиці Соборності, де розташовувався газетний ряд, прийшли мітингувати до правоохоронців. Люди вимагають зробити так, аби вони могли виходити із власного двору через арку. Бо нині прохід залишається зачиненим та знаходиться під охороною. Чи допоможе полтавцям поліція – дивіться далі.

12 серпня 2016, 16:57

У Полтаві триває боротьба із незаконними кіосками

У Полтаві триває боротьба із незаконними кіосками. Сьогодні вранці один із таких по вул. Балакіна завантажили на евакуатор. Його власник не мав дозволу на заняття підприємницькою діяльністю. Крім цього, сьогодні представники інспекції по контролю за благоустроєм виїхали за адресою, де незаконно розташовувався літній майданчик. Більше про це – у матеріалі Крістіни Брігіди.

12 серпня 2016, 16:59

Вулицю Сакко у Полтаві відремонтують за 13 млн гривень

За 13 млн гривень у Полтаві відремонтують вулицю Сакко. Наразі відбулося фрезування дорожнього покриття і триває асфальтування. Загалом під час ремонту цієї вулиці міська влада обіцяє полагодити 20 тисяч квадратних метрів дорожнього полотна. За роботами на шляху, який веде із Полтави на Суми, спостерігали наші кореспонденти.

12 серпня 2016, 17:00