Архів новин за 11.08.2016

У Чутівському районі поліція виявила близько тисячі рослин конопель

Близько тисячі рослин конопель виявила поліція у Чутівському районі. Насадження розташовувалися на двох ділянках. Їх вилучили та направили на експертизу. Яка відповідальність загрожує власникам незаконних насаджень – дивіться у наступному сюжеті.

11 серпня 2016, 16:50

Між двома вогнями, або заручниця закону

Між двома вогнями, або заручниця закону. Жінка-інвалід добудувала пандус до свого дому, а її покарало законодавство України. Історія полтавки Жанни Щеголькової розлетілась по всій Україні. Окрім оприлюднення ситуації, пенсіонерка нарешті отримала технічний паспорт. Подробиці – далі в сюжеті.

11 серпня 2016, 16:53

До кінця 2017-ого року в Україні замість 11 тисяч громад має з'явитися 1,5 тисячі об'єднаних

До кінця 2017-ого року в Україні замість 11 тисяч громад має з'явитися 1,5 тисячі об'єднаних. Про це говорять представники проекту GIZ. У Полтаві останні взяли участь у стартовій конференції проекту «Підтримка реформи децентралізації в Україні». Про що йшлося на засіданні – знають наші кореспонденти.

11 серпня 2016, 16:54

Про працевлаштування атовців говорили в обласному центрі зайнятості

Про працевлаштування атовців говорили в обласному центрі зайнятості. Шукачам роботи пропонують службу за контрактом. Мовляв, кращої зарплатні та соціального пакету – нині годі й шукати. Чи справді це так – запросили розповісти представників різних військових підрозділів.

11 серпня 2016, 16:56

Вулиця Симона Петлюри у Полтаві невдовзі вкриється новим асфальтом

Цього року більше 48 тисяч квадратних метрів вулично-дорожньої мережі у Полтаві відремонтували капітально, 89 тисяч квадратних метрів – поточно. Загалом із міського бюджету на проведення ремонтних робіт автошляхів міста виділили майже 242 млн гривень. Стан виконання ремонту по вулиці Симона Петлюри сьогодні вранці особисто проінспектував міський голова Олександр Мамай.

11 серпня 2016, 16:58

Полтаву напередодні накрила страшна злива та град розміром майже з куряче яйце

Полтаву напередодні накрила страшна злива та град розміром майже з куряче яйце. Різке погіршення погодніх умов не тільки здивувало, а й обурило полтавців. Дехто залишився без врожаю, а дехто – і без вікон. Натомість, в Полтавському гідрометцетрі кажуть, що така синоптична картина триватиме ще кілька днів.

11 серпня 2016, 16:59

Мораторій на суцільні рубки полтавських лісів не прийняли

Рубати чи не рубати: полтавські ліси намагались захистити обласні депутати та накласти мораторій на суцільну рубку. Але проти цього повстали підприємці деревопереробної галузі, бо таким чином їх залишать без роботи. Ініціатори пропозиції аргументують прийняття рішення тим, що незаконно знищується значна частина дерев, і ніхто її не відновлює і не несе за це відповідальності. Натомість з'являється третя думка: значна частина полтавських лісів не належить взагалі нікому. То чи заборонять рубку лісів на Полтавщині – дивіться матеріал моїх колег із засідання сесії обласної ради.

11 серпня 2016, 17:01