Архів новин за 8.07.2016

Новітні технології – замість паперових клопотів

Новітні технології – замість паперових клопотів. Лікарям, які працюють із ВІЛ-інфікованими, полегшили роботу. Обласний центр СНІДу обладнали електронною системою моніторингу.

8 липня 2016, 16:58

За грантові кошти оновили обладнання Обласного контактного центру

За грантові кошти оновили обладнання Обласного контактного центру. Тут з'явилося нове програмне забезпечення, що дозволить збільшити його пропускну спроможність на 30%. Обслуговування однієї людини відтепер займатиме не більше 5 хвилин. Ближче із цим сервісом ознайомилися наші кореспонденти.

8 липня 2016, 16:59

Близько року на Полтавщині реалізується проект «Полтавська область для ВПО»

Близько року на Полтавщині реалізується проект «Полтавська область для внутрішньо переміщених осіб». Він передбачає поліпшення перебування та інтеграцію осіб, які вимушено залишили свої домівки на Сході. Це і допомога у працевлаштуванні, і отримання освіти, і пошук житла. Проект ще триває, а його перші підсумки підбивали сьогодні на нараді в облдержадміністрації.

8 липня 2016, 17:01

Обережно – шахраї

Обережно – шахраї. Обманюють здебільшого самотніх пенсіонерів. Пропонують замінити вікна чи двері за невелику вартість чи допомагають оформити кредит. Гроші беруть наперед і зникають. Про один такий випадок – наш наступний сюжет.

8 липня 2016, 17:02

8 років триває боротьба полтавців із добудовою по Кондратенка, 5

Сусідські війни: вже 8 років триває боротьба полтавців із добудовою по Кондратенка, 5. За цей час вони списали сотні аркушів паперу, стільки ж – отримали у відповідь від різних установ та служб з приводу проблемного питання. Результат – поки що нульовий. Будівництво не припиняється, а його власники вперто не помічають бідкання своїх сусідів та говорять, що все за законом.

8 липня 2016, 17:03

При ОДА формують Координаційну раду з питань фермерських господарств

При обласній держадміністрації формують Координаційну раду з питань фермерських господарств. Вона захищатиме інтереси людей, які працюють на землі, створюють робочі місця та наповнюють бюджет. Попереднє обговорення проблем фермерів вийшло емоційним.

8 липня 2016, 17:35

Під Полтавою почали ладнати автотрасу М-22, що веде до Кременчука

25 років без ремонту – під Полтавою почали ладнати автотрасу М-22, що веде до Кременчука. Після періодичних потуг залатати ями таки взялися за капітальний ремонт дороги. Губернатор обіцяє: до 1 листопада 27 кілометрів шляху буде, як новий. Для цього навіть спеціально відкрили завод.

8 липня 2016, 17:37