Архів новин за 7.07.2016

Полтавський педагог відроджує традиції витинанок

Наші журналісти знайшли педагога, яка відроджує давні традиції. Медсестра за освітою, наша героїня викладає медицину та рослинознавство у еко-центрі. Допомагає їй в цьому давнє мистецтво витинанки.

7 липня 2016, 16:21

Безпеку учасників свят на Івана Купала забезпечували наряди правоохоронців

Безпеку учасників свят на Івана Купала забезпечували наряди правоохоронців. У Ковалівку виїхало більше 70 працівників поліції. Завдяки цьому свята пройшли без надзвичайних ситуацій та порушень громадського порядку.

7 липня 2016, 16:24

На Івана Купала влаштували Всеукраїнський етнографічний фестиваль

На Івана Купала влаштували Всеукраїнський етнографічний фестиваль. У селі Ковалівка, що неподалік від Полтави, 6 липня зібралися на «Купальські гуляння». Запросили майстрів з усієї України та зірок шоу-бізнесу, і влаштували одночасно фаєр-шоу, караоке, лотерею із призами та спортивні змагання. Чому організатори таки наважились на етнофестиваль після двох років затишшя через події на Сході країни і хто підтримав їх ідею – у матеріалі Інни Безуглої.

7 липня 2016, 16:25

На третьому пляжі роздавали купальську кашу

У Полтаві традиційні народні гуляння на свято Івана Купала зібрали більше тисячі осіб. На пляжі Шевченківського району усі охочі мали змогу взяти участь у різноманітних конкурсах, майстер-класах, створити купальський вінок та пов'язати стрічку зі своїм бажанням на Марену. А найголовніше – могли виграти чудові подарунки: м'ячі, палатки, велосипеди та планшети, які особисто вручав Полтавський міський голова Олександр Мамай.

7 липня 2016, 16:27

Телефони, планшети, ноутбуки та велосипеди – найнебезпечніші речі для покупок

Телефони, планшети, ноутбуки та велосипеди – найнебезпечніші речі для покупок. Бо, намагаючись придбати саме їх, полтавців найчастіше обманюють. 90% серед кіберзлочинів посідають шахрайства, наводять цифри правоохоронці. І це попри те, що навіть на інтернет-сайтах, де орудують зловмисники, можна прочитати елементарні правила самозахисту. Але покупці ними нехтують.

7 липня 2016, 16:33

З 1 липня цього року підвищилися тарифи на тепло та гарячу воду

З 1 липня цього року підвищилися тарифи на тепло та гарячу воду. Зростання вартості послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, говорять на обласному комунальному підприємстві «Полтаватеплоенерго», спричинене значним здорожчанням природного газу. Про розмір нових тарифів, а також про можливість зменшення фінансового навантаження на сімейний бюджет полтавців та допомогу держави при сплаті за житлово-комунальні послуги з представниками останнього говорили наші кореспонденти.

7 липня 2016, 16:35