Архів новин за 6.07.2016

У Полтавському районі випустили на воду качок

У Полтавському районі випустили на воду качок. Молодняк закупило Українське товариство мисливців та рибалок і роздало у 7 сільських рад. Таким чином чоловіки готуються до сезону полювання, та і птиці на болотах через бойові дії на Сході, кажуть, поменшало.

6 липня 2016, 16:03

Пральні машинки та холодильник – на Схід

Пральні машинки та холодильник – на Схід. Полтавці відвезли дві тонни гуманітарної допомоги для українських захисників. Попри те, говорять волонтери, що командири переконують їх у гарному забезпеченні, на самій передовій вони бачать зовсім протилежну ситуацію і продовжують збирати та відправляти допомогу.

6 липня 2016, 16:05

7,5 тисяч рослин коноплі – на одному з полів Чутівського району

7 з половиною тисяч рослин коноплі – на одному з полів Чутівського району. Розташовувалися вони поряд із соняшниками. Правоохоронці вилучили наркотичну речовину та відправили на експертизу. Більше про це – у наступному сюжеті.

6 липня 2016, 16:06

Полтавські територіальні громади вчили готувати проекти з водопостачання

Полтавські територіальні громади вчили готувати проекти з водопостачання. Завдяки їм мешканці можуть розраховувати на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку. Про це та інше говорили в облдержадміністрації на інформаційній сесії від експертів швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні».

6 липня 2016, 16:13

Багатошаровий пиріг із запахом небезпеки – у Макухівці знову ворушать проблему сміття

Багатошаровий пиріг, що постійно тліє і може вибухнути екологічною катастрофою. У Макухівці цього тижня розворушили проблему сміттєзвалища. Мільйони тонн відходів, що лежать у селі під Полтавою величезними шарами, місцеві мешканці вимагають більше не поповнювати новими завозами. Чиновники пропонують їх переробляти, утім макухівці виступають і проти зведення тут заводу. Як це аргументують люди, що пропонують натомість і про які шанси вирішення проблеми говорять цього разу чиновники – далі у нашому матеріалі.

6 липня 2016, 16:15

Україна – в лідерах серед постачальників рабів

Україна – в лідерах серед постачальників рабів. Такі дані Міжнародної організації з міграції. Найчастіше жертвами стають ті, хто шукає кращого життя та більших заробітків. Що таке сучасне рабство та як туди не потрапити – дізнавалася Олена Ляшенко.

6 липня 2016, 16:34

Крик душі: кількасот полтавців протестували проти збільшення тарифів

Полтавці протестували проти підвищених тарифів. Біля стін облдержадміністрації вони вимагали знизити вартість платіжок на комунальні послуги. Підтримали їх у цьому політичні сили, зокрема «Партія простих людей». Крик душі полтавців чули і наші кореспонденти.

6 липня 2016, 16:36