Архів новин за 5.07.2016

В Полтавському еко-центрі – новий житель

В Полтавському еко-центрі – новий житель. Скелястого папугу Жеку віддали господарі. Пташка любить бути з людьми, уміє слухати і навіть... танцювати. Чому колишні власники вирішили позбутися Жеки та більше про місце, де можна безкоштовно розважитися з дітьми, – у нашому наступному сюжеті. 

5 липня 2016, 16:16

Полтавському «Водоканалу» цього року виповниться 116

Полтавському «Водоканалу» цього року виповниться 116. У 1900 урочисто відкрито перший водопровід. Що із ним зараз та як вода врятувала місто від моровИці – цікавилися мої колеги.

5 липня 2016, 16:17

Жити чи пірнути: полтавські хірурги вже прооперували 5 невдалих відпочивальників

Пірнати чи жити? У сезон спеки лікарі радять навіть не роздумувати. Занурення униз головою, говорять вони без жартів, у половині випадків закінчується повною інвалідністю. Але, попри щорічні нагадування, і нинішнього літа полтавців зі зламаними шиями продовжують везти до хірургів. Які шанси мають травмовані та яким особистим рецептом діляться медики, аби врятувати життя, – дивіться у нашому матеріалі.

5 липня 2016, 16:18

Поліція полює на лісових браконьєрів

Поліція полює на лісових браконьєрів. Поблизу села Кованчик Полтавського району правоохоронці викрили групу осіб, які здійснювали вирубку дерев. На місці події вони виявили більше 10 стовбурів, заготовлених для завантаження. Подробиці – далі у випуску.

5 липня 2016, 16:20

У Полтаві знову згадали про проблеми свинокомплексу у Біликах

Наступного тижня у Біликах відбудеться виїзне засідання комісії обласної ради. Говоритимуть про наболіле – конфлікт місцевих мешканців та свинокомплексу. Таке рішення депутати прийняли на засіданні екологічної комісії у вівторок.

5 липня 2016, 16:20

Резонансна пожежа у Полтаві: вночі загорівся балкон і мало не спопелив 5 поверхів з людьми

Резонансна пожежа у Полтаві. Серед ночі у Подільському районі спалахнув балкон. Далі полум'я перекинулося на квартиру. Рятувальники евакуйовували жителів під'їзду, декого довелося буквально виносити. Під час події мало не загинув поліцейський, який кинувся на допомогу і сам втратив свідомість від чадного диму. Як міг загорітись балкон, чи не постраждали мешканці квартири та що залишилося на ранок після приборкання стихії – з'ясовували Інна Безугла та Валерій Пашнін.

5 липня 2016, 16:58

Рештки воїнів та тих, кого вони захищали, знайшли у селі Глинському під Опішнею

Рештки воїнів та тих, кого вони захищали, знайшли у селі Глинському під Опішнею. Поховання розкопали археологи у кількох метрах від траси. Уже кілька років вони вивчають давнє городище, яке там знаходиться. Більше про нього та яка подальша доля скелетів, що поки лежать у клуні, знає Олена Ляшенко. 

5 липня 2016, 18:08