Архів новин за 4.07.2016

Немає оплати послуг з утримання будинку та прибудинкової території – не дамо довідку про склад сім'ї

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України за результатом розгляду заяви громадянина щодо відмови ТОВ «Управлінська житлова компанія» (ТОВ «УЖК») у видачі довідки про склад сім'ї рекомендувала ТОВ «УЖК» вжити заходів щодо недопущення в подальшому випадків відмов у видачі довідок мешканцям житлових будинків, що знаходяться на обслуговуванні підприємства. Після проведення дослідження АМКУ оштрафував «Управлінську житлову компанію» на понад 5 тисяч гривень. Як встановило Відділення в ході даного провадження, в діяльності ТОВ «УЖК» мали місце факти відмови мешканцям у видачі довідок про склад сім'ї у разі існування заборгованості за послуги ТОВ «УЖК». Довідка видавалася після погашення даної заборгованості. Чинне законодавство України жодним чином не пов'язує питання наявності заборгованості за житлово-комунальні послуги та надання довідки про склад сім'ї та місце проживання. Враховуючи, що довідка про склад сім'ї є необхідним документом для призначення багатьох видів державних допомог, субсидій, пільг та інших державних виплат, невидача таких довідок ТОВ «УЖК» може призвести до зволікання у призначенні всіх видів соціальних виплат, а також містить ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, шляхом ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умови існування значної конкуренції на ринку.

4 липня 2016, 16:36

Музей Короленка – на десерт

Музей Короленка – на десерт. Туроператорів та турагентів України познайомили із принадами Полтавщини. Два дні спеціалісти доводили, що наш край – то не тільки Гоголь та Полтавська битва. Показали санаторії та дитячі табори, нагодували галушками, а на завершення екскурсію музеєм-садибою батька провела Софія Короленко.

4 липня 2016, 16:37

Від червоної цяточки – до анафілактичного шоку

Від червоної цяточки – до анафілактичного шоку. Нині у розпалі – пора активності комах: від комарів до бджіл, ос та джмелів. Наслідки зустрічі із ними можуть бути не найприємнішими. Тому полтавські лікарі попереджають людей, які мають реакції на їх укуси. Кому та за яких ознак варто насправді тривожитись – дивіться далі.

4 липня 2016, 16:39

Близько 700 тисяч гривень – ціна життя тяжко хворої дівчини

Близько 700 тисяч гривень – ціна життя тяжко хворої дівчини. Сума непідйомна не тільки для Маргарити Каленик, а й для її друзів і знайомих. За 2 роки лікувань у Полтаві та Києві родина виснажилася матеріально, але не морально – є надія, що допоможе ізраїльська медицина. Щоб назбирати необхідну суму, друзі Рити організували благодійний концерт.

4 липня 2016, 16:40

Дітей переселенців розважають настільними іграми

Дітей переселенців розважають настільними іграми. Таку ініціативу проявили громадські організації, які опікуються неповнолітніми. Назустріч пішли і підприємці. Один із клубів, де грають в настільні ігри, надав приміщення та розважальний інвентар.

4 липня 2016, 16:42

Вихованці літніх таборів мали нагоду посидіти за кермом патрульної машини

Секретами своєї майстерності правоохоронці ділилися з дітьми із таборів «Орлятко» та «Антей». Службові собаки демонстрували свої вміння із затримання порушників та пошуку наркотичних і вибухових речовин, вибухотехніки знешкодили один із таких пристроїв, а всі без винятку діти могли спробувати себе у ролі патрульних поліцейських.

4 липня 2016, 16:43

Чеський експерт вчив полтавців, як зробити міське сміттєзвалище безпечним

Чеський експерт вчив полтавців, як зменшити міське сміттєзвалище та зробити його безпечним. Онлайн-конференція зібрала медійників, громадських активістів, представників депутатського корпусу. Які поради вони отримали від іноземного фахівця – дивіться у наступному сюжеті.

4 липня 2016, 16:46

Проміжні результати за виборами на 151 окрузі

Кандидати у депутати по 151 округу плагіатять передвиборчі програми та порушують закон. Чим грішать майбутні обранці, йшлося на прес-конференції представників громадянської мережі ОПОРА. Більше про це – у наступному сюжеті.

4 липня 2016, 16:48