Архів новин за 29.07.2016

Напередодні вихідних лісівники закликають свідомо відпочивати на природі

Напередодні вихідних лісівники закликають свідомо відпочивати на природі. Надворі спекотно, відтак, ризик виникнення пожежі зростає в рази. Наразі в області оголошений найвищий клас пожежної небезпеки, викликаний погодніми умовами.

29 липня 2016, 16:46

До Полтави приїхав відомий український публіцист, письменник Мирослав Дочинець

До Полтави приїхав відомий український публіцист, письменник Мирослав Дочинець. До нашого міста він завітав вперше. В обласній бібліотеці письменник зустрівся із своїми шанувальниками, яких у місті не мало. Говорили і про літературу Полтавщину, якою Мирослав Дочинець не перестає захоплюватися.

29 липня 2016, 16:48

Журналістам розповіли про інструменти захисту прав переселенців

Про деякі інструменти захисту прав переселенців розповідали сьогодні журналістам. Основне – не боятися сказати про свої проблеми. Лише в цьому випадку фахівці допоможуть їх вирішити. Тим більше, нині реалізується спільна Програма Великої Британії, Канади та України щодо посилення участі громадянського суспільства у роботі Міністерства соціальної політики.

29 липня 2016, 16:50

Більше 21 мільйона людей у світі постраждали від примусової праці

Більше 21 мільйона людей у світі постраждали від примусової праці. 30 липня – Всесвітній день боротьби із торгівлею людьми. Напередодні представники різних структур, що опікуються проблемами осіб, які постраждали від торгівлі людьми, на прес-конференції розповіли про те, як проводять профілактику цього явища.

29 липня 2016, 16:53

Полтавцям нагадали про «лагідного вбивцю» – дві години у центрі міста тестували на гепатит С

9 позитивних тестів зі 160. Це лише за дві години у центрі Полтави виявили таку кількість інфікованих на гепатит С. Загальна цифра, яку називають фахівці, – щонайменше 2 мільйона українців, які нині мають це захворювання. 28 липня, до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами, громадські активісти разом із медиками вийшли на інформаційно-просвітницьку акцію.

29 липня 2016, 16:54

На Полтавщині розпочався процес атестування працівників поліції

На Полтавщині розпочався процес атестування працівників поліції. Лише протягом одного дня у тестуванні рівня загальних і спеціальних знань взяли участь 400 працівників територіальних органів і служб Головного управління Нацполіції області. Як відбувається сам процес тестування, та чи можливо списати або використати додаткові джерела, дивіться у наступному сюжеті.

29 липня 2016, 16:56

Понад 500 аварій цього року сталося за участі мотоциклістів

Понад півтисячі мотоциклістів стали учасниками дорожньо-транспортних пригод на Полтавщині лише за перші півроку. Винуватцями таких аварій стають як водії двоколісних, так і керманичі автівок. В середньому, розповідають мотоциклісти, один раз на два тижні в Полтаві стається ДТП за участю мототранспорту.

29 липня 2016, 16:57

Замість моря з калюж і дощечок – асфальтоване покриття

Замість моря з калюж і дощечок – асфальтоване покриття. У Полтаві продовжують капітально ремонтувати внутрішньо-дворові проїзди. Цьогоріч, інформують у мерії, на це заплановано близько 40 мільйонів гривень. Наразі освоїли 9.

29 липня 2016, 16:58