Архів новин за 28.07.2016

Полтавцям показали, якими були церкви, починаючи від XVII-го століття

Сьогодні показали, якими були церкви Полтавщини, починаючи від XVII-го століття. До Дня хрещення Київської Русі державний архів Полтавської області презентував експозицію, присвячену православній історії. Виставка складається з трьох розділів, в яких показані різні періоди християнського життя нашого регіону.

28 липня 2016, 17:11

Полтавець на своєму городі виростив більше 200 кущів конопель

Полтавець на своєму городі виростив більше 200 кущів конопель. Приїхавши до його помешкання, поліція виявила ще 30 рослин снодійного маку, а на горищі у будинку – цілу нарколабораторію. Подробиці події – далі у випуску.

28 липня 2016, 17:12

В ОДА говорили про результати діяльності Департаменту економічного розвитку

В облдержадміністрації говорили про результати діяльності Департаменту економічного розвитку. На засіданні колегії, на якому були представники всіх районів області, розглянули впровадження проектів міжнародної технічної допомоги. На їх реалізацію в минулому році закордонні партнери виділили Полтавщині понад мільйон доларів.

28 липня 2016, 17:13

У губернатора розглядали Програму підтримки фермерського господарства

Аграрії Полтавщини обговорювали свої проблеми у стінах облдержадміністрації. У засіданні Координаційної ради з питань розвитку фермерства взяли участь представники різних районів області. На зібранні йшлося і про Програму підтримки фермерського господарства, і про належне впорядкування земельних відносин.

28 липня 2016, 17:15

Вихованці дитсадка на Подолі вчили... чистити зуби

Як правильно чистити зуби, цього дня вчилися вихованці дитсадка на Подолі. До них із цією місією спеціально завітали фахівці міської дитячої клінічної стоматологічної поліклініки. Побували на Святі Зубної щітки і наші кореспонденти.

28 липня 2016, 17:16

В Рибцях восени з'явиться дитячий садочок

В Рибцях восени з'явиться дитячий садочок. Для нього виділили окремі приміщення будівлі 36-ої школи, яка розташовується у селищі. Кімнати реконструювали, встановили металопластикові вікна та двері, зараз тривають ремонтні роботи. Посприяли тому, що малеча Рибців матиме свій дитячий садок, депутати міської ради.

28 липня 2016, 17:18

Дитячий майданчик, чи дім для атовця?

Дитячий майданчик, чи дім для атовця? У Київському районі виникла дилема із земельною ділянкою. Учасник бойових дій подав заявку до районної ради із проханням надати йому землю. Стосувалося воно конкретної ділянки – в одному з дворів по вулиці Халтуріна. Коли працівники виконкому прийшли поглянути на обране місце, виявилося, що там знаходиться дитячий майданчик – єдиний, саморобний на кілька будинків. Місцеві жителі почали обурюватися і протестувати проти можливої забудови. Як розгорталися події далі – розкажуть мої колеги.

28 липня 2016, 17:19

Під Полтавою відкрили міні-молокозавод

Під Полтавою відкрили міні-молокозавод. Місцевий підприємець, який має агрофірму у селі Стасі Диканського району, вирішив виробляти молокопродукти, які не страшно споживати власним онукам. Чоловік взяв іноземне обладнання, навчив за кордоном працівників, і з олійниці зробив молочних цех. Як працює міні-завод, де усього дев'ять робітників, та у скільки обійшлося таке виробництво – далі розкаже Інна Безугла.

28 липня 2016, 17:21