Архів новин за 27.07.2016

За півроку Полтавська митниця перевиконала бюджетні завдання

За півроку Полтавська митниця перевиконала бюджетні завдання. Державний бюджет місцеві митники поповнили на 1 мільярд 600 мільйонів гривень. Майже всі митні декларації, звітують у структурі, подаються в електронному вигляді.

27 липня 2016, 16:17

Поліція звітує про громадську безпеку в області

Вибори у 151 виборчому окрузі пройшли спокійно, а під час Хресної ходи парафіян УПЦ Московського патріархату вдалося забезпечити порядок. Про це говорять в обласній поліції. На прес-конференції керівники останньої з-поміж іншого відзвітували про охорону громадського порядку в області.

27 липня 2016, 16:19

У Полтаві перекладають 12 тисяч квадратів унікального каміння

У Полтаві перекладають 12 тисяч квадратів унікального каміння. Таким чином капітально ремонтують кам'яну бруківку на спуску по вулиці Небесної Сотні. Усі роботи виконують виключно вручну, без використання техніки. А кожний камінь очищують та підбирають за формою. Скільки вже переклали будівельники та яку «подушку» використовують, аби покриття довго служило і не розхитувалось від дощів, – бачили Інна Безугла та Валерій Пашнін.

27 липня 2016, 16:20

До Дня народження Володимира Короленка презентували два видання

У музеї Володимира Короленка відзначили річницю від Дня народження письменника. Полтавці вшанували пам'ять великого гуманіста та громадського діяча квітами, а науковці до цієї дати підготували два нових видання.

27 липня 2016, 16:28

У Полтаві відкрили нове ім'я для поціновувачів мистецтва

У Полтаві відкрили нове ім'я для поціновувачів мистецтва. У Художньому музеї імені Миколи Ярошенка представили виставку робіт Олексія Лісового. Митець привіз на батьківщину роботи в різному стилі, аби, таким чином, відзвітувати про своє життя.

27 липня 2016, 17:36

З нетверезих водіїв за перший раз будуть стягувати по 10 тисяч гривень

З нетверезих водіїв будуть стягувати 10 тисяч гривень штрафу та позбавляти права керування на один рік. Це в тому випадку, коли порушник вперше потрапив до рук поліції. Ця та інші норми щодо збільшення штрафів за керування транспортом у стані алкогольного сп'яніння відсьогодні вступають в силу. Яке покарання чекає за повторне порушення, та що з цього приводу говорять у патрульній поліції, дивіться у наступному сюжеті.

27 липня 2016, 17:43