Архів новин за 26.07.2016

В обласній бібліотеці започаткували новий проект

В обласній бібліотеці започаткували новий проект. «Вечір на двох» відтепер знайомитиме полтавців із художниками, поетами, фотографами, причому, одразу з кількома із них. Самих же героїв будуть об'єднувати або мала батьківщина, або родинні зв'язки, або ж спільні творчі теми. На прем'єрі проекту побувала наша знімальна група.

26 липня 2016, 16:56

Сімейна драма у Нових Санжарах: мати забила доньку до смерті

Сімейна драма у Нових Санжарах: мати забила доньку до смерті. Причиною цього стала сварка та кількість вжитого алкоголю. Більше про трагедію – далі у випуску.

26 липня 2016, 16:58

1200 гривень – на одного полтавського селянина

Тисяча двісті – на одного полтавського селянина. Таку суму цьогоріч виділяють з держфонду регіонального розвитку. А разом гроші мають піти на розвиток територій, де вже є об'єднані територіальні громади. Загалом на Полтавщині близько 15% сільських територій займають новостворені одиниці. Обласні керівники кажуть, що це досить непоганий результат, бо область увійшла до п'ятірки регіонів-лідерів у створенні громад. Чим заохочують полтавців активніше об'єднуватись, і чому наступні два роки називають шансом змінити життя – дивіться далі.

26 липня 2016, 16:59

У Полтаві реконструюють приміщення, де вчився Гоголь

У Полтаві реконструюють приміщення, де вчився Гоголь. У будівлі Малої академії наук, якій більше 200 років, нині повним ходом йде реставрація. Після того, як будівельники зняли шар шпаклівки, виявилось, приміщення настільки крихке, що буквально осипається. Чи готові архітектори і будівельники вирішити цю проблему, скільки коштів заклали на реставрацію та коли півтори тисячі дітей зможуть вчитися в оновленому приміщенні – дивіться далі.

26 липня 2016, 17:00

Непідйомні тарифи піднімають полтавців на мітинги

Полтавці мітингували проти діючих тарифів. У зв'язку з підвищенням цін «комуналка» стала для них непідйомною. Про це кричали їхні плакати біля стін обласної ради. Сюди полтавці прийшли, аби депутати прийняли звернення до Верховної Ради щодо врегулювання проблем з підвищенням тарифів. Підтримали їх у цьому представники політичних сил, зокрема, «Партії простих людей».

26 липня 2016, 17:02

Сьогодні депутати обласної ради ділили 113 мільйонів гривень

Про тарифи й про бюджет області говорили депутати на сесії обласної ради. Найбільше – 55 мільйонів гривень – виділили на ремонт доріг. Ще 10 – на Програму «Питна вода Полтавщини». Резонансне обговорення викликало питання щодо виділення 6 мільйонів на спортивні майданчики у районах області. Та на це рішення депутати не спромоглися. Вирішили доопрацювати його в комісіях. Куди ще розподілили кошти – дивіться далі.

26 липня 2016, 17:39