Архів новин за 25.07.2016

Рубають не просто так, а для відновлення та збереження

Рубають не просто так, а для відновлення та збереження. Лісівники реагують на звернення громадськості щодо безпідставної вирубки лісу. Пояснюють: вони пиляють лише хворі та сухі дерева. В інакшому випадку за декілька років ліс перетвориться на чагарник, де на кожному кроці лежатимуть знищені природою дерева.

25 липня 2016, 16:59

У серпні в Полтаві відбудеться концерт пам'яті Кузьми Скрябіна

У серпні в Полтаві відбудеться концерт пам'яті Кузьми Скрябіна. У лютому 2015 року український музикант загинув в автокатастрофі, проте його пісні продовжують жити. Їх люблять та співають. Вуличний концерт у Полтаві 17 серпня об'єднає усіх, хто цінує творчість та громадську діяльність Кузьми.

25 липня 2016, 17:00

Місяць залишився, щоб сплатити податок на нерухомість

Місяць залишився, щоб сплатити податок на нерухомість. У цьому році громадяни сплачують податок за 2015 рік. З минулого року об'єктом оподаткування є як житлова, так і нежитлова нерухомість. Чи потрапляє ваше житло під категорію оподаткування – дивіться у нашому сюжеті.

25 липня 2016, 17:01

Луганські активісти вивчають досвід проведення децентралізації на Полтавщині

Луганські активісти вивчають досвід проведення децентралізації на Полтавщині. Для цього відвідають об'єднані територіальні громади області. Роблять це для того, аби уникнути помилок під час створення громад на території Луганського регіону.

25 липня 2016, 17:04

Полтавцям встановлюють газові лічильники на будинки. Не всі «за»

На сьогоднішній день у Полтаві 50 будинків мають газові лічильники. Утім, не всі мешканці міста висловлюються «за» це. Проти встановлення лічильника на будинок сьогодні протестували полтавці будинку по вулиці Героїв АТО (колишньої Красіна). За словами мешканців, встановити прилад намагалися без їхнього відома та згоди. Самі ж вони «проти», адже не хочуть платити за свій газ та за газ, витрачений сусідом. У газовій службі, навпаки, запевняють: лічильник допоможе заощадити. Обидві сторони конфлікту вислуховували наші кореспонденти.

25 липня 2016, 17:05

317 мільйонів гривень – на пільги та житлові субсидії

317 мільйонів гривень додатково можуть виділити депутати обласної ради на надання пільг та житлових субсидій. Таку суму внесли до бюджету за рахунок понадпланових надходжень. Також вільні кошти розпділили між управліннями та департаментами облдержадміністрації. Найбільше – 55 мільйонів – виділили управлінню інфраструктури та туризму.

25 липня 2016, 17:16

Дітям українських бійців подарували розважальну програму

Громадська організація «Асоціація ветеранів та учасників АТО Полтавщини» провела розважальну програму для дітей український бійців. Вихідними у парку воїнам-інтернаціоналістам діти мали можливість безкоштовно відвідати канатний парк.

Донька загиблого в АТО Дениса Синюка Настя розповідає, що їй подарували на 4-й день народження.

25 липня 2016, 18:21