Архів новин за 21.07.2016

Доки інші дружини ревнують своїх чоловіків до полювання, Наталія Козлова розділила хоббі свого обранця

Рушниця наперевіс – доки інші дружини ревнують своїх чоловіків до полювання, героїня нашого наступного сюжету розділила хоббі свого обранця. І не просто супроводжує його у лісі, а й навчилася полювати не гірше за досвідченого мисливця.

21 липня 2016, 16:32

Лікарі попереджають про можливість сезонних інфекцій

Лікарі попереджають про можливість сезонних інфекцій. Нагадують: влітку особливо уважно потрібно ставитися до вживання продуктів, оскільки, несвіжі чи немиті, вони можуть спричинити розлад шлунку. А носіння тісного чи жаркого взуття небезпечне появою грибкових інфекцій.

21 липня 2016, 16:34

Іноземка пропонувала себе за гроші

Іноземка пропонувала себе за гроші. У Полтаві поліцейські виявили громадянку іншої держави, яка відкрито готова була надавати інтимні послуги за винагороду. Покупців жінка знаходила в інтернет-мережі.

21 липня 2016, 16:36

Щойно із в'язниці – знову за злочини

Щойно із в'язниці – знову за злочини. Причому, тяжкі. Правоохоронці завершили розслідування за фактами розбійних нападів, вчинених групою із чотирьох осіб. Вони били та грабували своїх жертв у Полтаві та області. Так 30-річний чоловік після зустрічі зі зловмисниками потрапив до нейрохірургії.

21 липня 2016, 16:37

Громадські активісти – проти нового начальника Державної екологічної інспекції

До Державної екологічної інспекції Полтавщини начальником перевели працювати чиновницю з Одеси. Все б нічого, якби вона не була замішана в корупційному скандалі. В цьому впевнені громадські активісти, які не хочуть бачити в державній структурі нечисту на руку жінку.

21 липня 2016, 16:38

Міські депутати виступають з ініціативою переглянути тарифи на комуналку

Полтавці звернуться до керівників держави, аби тарифи за комунальні послуги знизили. Міські депутати хочуть на сесії прийняти вимогу до центральної влади та перевести на баланс міста підприємства «Теплоенерго» і «Водоканал» – для того, аби виділяти для них гроші та впливати на тарифи. Про це говорили депутати під час засідання бюджетної комісії. Також вони попередньо перерозподіляли кошти. Зокрема, хочуть, аби у Полтаві з'явились нові тролейбуси та кілька одиниць комунальної техніки. А ще гроші активно дають на підготовку шкіл до навчального року.

21 липня 2016, 16:42

В Горішніх Плавнях затримали банду кілерів з Донецька

В Горішніх Плавнях затримали банду кілерів з Донецька. Тут із гучними вбивствами відбувався переділ сфери впливу на бізнес. По «гарячих слідах» злочинців затримали співробітники Служби безпеки України та прокуратури.

21 липня 2016, 17:56

Ремонт спаленого блискавкою даху повністю виконає міське управління ЖКГ

Ремонт спаленого блискавкою даху повністю виконає міське управління житлово-комунального господарства. Після кількох днів нарад полтавські депутати вирішили: під час сесії виділять перший мільйон на ліквідацію лиха, і ця структура буде відповідальною за всі роботи. Крім цього, місто надасть матеріальну допомогу родині, чия квартира вигоріла під час пожежі. Скільки грошей отримають ці полтавці і коли розпочнуть роботи з відновлення даху – вирішували у четвер під час ще одного засідання комісії з питань економічної політики міськвиконкому.

21 липня 2016, 18:04