Архів новин за 19.07.2016

У Кременчуці затримали контрабандистів, які замовляли наркотики з Європи

У Кременчуці затримали контрабандистів, які замовляли наркотики з Європи.
Співробітники Служби безпеки України викрили ціле угруповування, члени якого налагодили незаконне переміщення наркотиків та речовин, що використовують для їх виготовлення. Правоохоронці встановили: організатор наркобізнесу відбуває покарання в одному з місць позбавлення волі на Полтавщині. За його вказівкою спільник замовив за кордоном партію засобів для виготовлення психотропних речовин, щоб реалізувати їх на території регіону. Його і затримали у центрі Кременчука після отримання посилки з трьомастами пігулками ефедрину. Як повідомляють у прес-групі Служби безпеки Полтавщини, організатору нелегального бізнесу, який вже перебуває в місцях позбавлення волі, за рішенням суду, термін перебування під вартою може бути суттєво збільшений. Триває досудове розслідування.

19 липня 2016, 17:16

На Полтавщині знову винищують зелені насадження

На Полтавщині знову винищують зелені насадження. Цього разу правоохоронці зафіксували три десятки незаконно вирубаних дубів. Випадок трапився в одному з сіл Полтавського району.

19 липня 2016, 17:17

Довгоочікувана земля – майже 200 атовців запросили до обласної ради для отримання ділянок

Довгоочікувана земля – майже 200 атовців запросили до обласної ради для отримання ділянок. Воїни до останнього не вірять, що держава таки виконає обіцянку. Чи не підвели їх цього разу – в сюжеті за мить.

19 липня 2016, 17:17

Мешканці села Копили обіцяють перекрити трасу Київ-Харків-Довжанський

Жителі села Копили перекриють трасу Київ-Харків. Це станеться у разі, якщо Служба автомобільних доріг Полтавщини не знайде консенсусу з місцевим населенням. Справа в тому, що через Копили будуватимуть нову автодорогу. Це роблять, аби розвантажити існуючу трасу. Дорожнє полотно за проектом буде проходить через двори людей, які мешкають в Копилах.

19 липня 2016, 17:19

Усі полтавські лікарні, школи та дитсадки моніторитимуть за допомогою спеціальних систем

Усі полтавські лікарні, школи та дитсадки моніторитимуть за допомогою спеціальних систем. Цього року в області планують встановити програму, яка фіксуватиме, наскільки ефективно використовуються у комунальних закладах ресурси. Тобто, електроенергія, вода, газ. У деяких містах такі системи вже працюють. Для решти, обіцяють в обласній адміністрації, виділять гроші та отримають співфінансування від іноземних партнерів. Але до всього, експерти радять розпочати активну інформаційну кампанію, і навіть створити спеціальну агенцію. Чим займатиметься нова структура – дивіться далі.

19 липня 2016, 17:20

Старі гімназії з новими вікнами – у Полтаві продовжили програму, що діяла кілька років тому

Із новими вікнами за два роки будуть всі навчальні заклади Полтави. Те, що останніми роками робилося за батьківський кошт, зараз реалізовується із міського бюджету. Кому пощастить в першу чергу – знають мої колеги.

19 липня 2016, 17:22

Діти пільгових категорій поїхали відпочивати на Чорне море

Діти пільгових категорій поїхали відпочивати на Чорне море. В Херсонську область відправилися в рамках Програми соціального забезпечення «Турбота». Міська влада прийняла рішення щодо оздоровлення дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства віком до 35 років. Планують оздоровити майже півтори сотні сімей.

19 липня 2016, 17:23

Дах – на мільйон

За попередніми підрахунками, на відновлення даху будинку, в який у понеділок ввечері влучила блискавка, необхідно близько одного мільйона гривень. Покрівля тут зруйнована вщент. Від пожежі постраждало 40 квартир, більшість – від води, якою гасили полум'я. Погорільці звертаються до всіх інстанцій, починаючи від міської влади і закінчуючи Кабінетом Міністрів.

19 липня 2016, 18:14