Архів новин за 14.07.2016

За півтори тонни макулатури волонтери виручили майже 4 тисячі гривень

За півтори тонни макулатури волонтери виручили майже 4 тисячі гривень. Ці кошти підуть на придбання тепловізора для бійців на передовій. На нього потрібно назбирати близько 100 тисяч гривень. Хто займається збором вторсировини – дивіться у наступному сюжеті.

14 липня 2016, 16:44

Водій таксі повернув бабусі... 10 тисяч гривень

Водій таксі повернув бабусі... 10 тисяч гривень. Гроші вимагали телефонні шахраї. Останні повідомили пенсіонерці, що її внук затриманий та йому терміново потрібні кошти, аби звільнитися.

14 липня 2016, 16:45

Мінімум – 33, максимум – 37 на найближчі дні прогнозують полтавцям синоптики

Мінімум – 33, максимум – 37. Таку температуру на найближчі дні прогнозують полтавцям синоптики. Спека, що повернулася цього тижня, панує практично на всій території України. Сонце нинішнього року не відзначається стабільним теплом, утім фахівці все-одно радять бути обережними, адже воно несе небезпеку. Про ризики та методи захисту, а також про те, коли чекати прохолоди і дощів, мої колеги підготували наступний матеріал.

14 липня 2016, 16:47

Надзвичайники показують аграріям, як необхідно поводитися в сезон жнив

Надзвичайники показують аграріям, як необхідно поводитися в сезон жнив. Контроль за збереженням врожаю від вогню зі сторони рятувальників залишається прискіпливим. Цього разу перевірили господарства Полтавського району на предмет дотримання правил протипожежної безпеки.

14 липня 2016, 16:48

Юлія Тимошенко розповіла полтавським селянам, як мирно протистояти владі

В Україні загострюється боротьба на другому фронті. Мова – про життя звичайних громадян, яких нинішня влада намагається тримати за рабів. З 450 народних обранців у Верховній Раді за інтереси українців боряться тільки 60 чи 70. Про це під час візиту до Полтавської області розповіла лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Вона відвідала чимало сіл, говорила із людьми про їх біди та порадила, як мирним конституційним шляхом побороти олігархію, що прикривається війною.

14 липня 2016, 16:50

Київська мисткиня привезла до Полтави свої роботи

Київська мисткиня привезла до Полтави свої роботи. Людмила Авенір відкрила у музеї Короленка виставку «Мій сад», а крім пейзажів, показала полтавцям ще й кераміку. Чому живописець, яку запрошують до Парижу, надає перевагу Полтаві, – дивіться далі.

14 липня 2016, 17:03