Архів новин за 13.07.2016

В обласній раді не можуть знайти господаря лісосмуг

В обласній раді не можуть з'ясувати, кому належать лісосмуги, які розміщені вздовж полів. Сьогодні вкотре засідала аграрна комісія, де фахівці лісового господарства запевняли: це не їх територія, а повноваження Держгеокадастру. Тут теж відмовляються визнавати свою власність на ці ділянки. До чого домовилися депутати – дивіться далі.

13 липня 2016, 17:01

Їхали на сімейну сварку, а знайшли протитанковий гранатомет та дві тисячі набоїв

Їхали на сімейну сварку, а знайшли протитанковий гранатомет та дві тисячі набоїв. Такий улов поліції в Лубенському районі. Небезпечні предмети чоловік зберігав у підвалі свого будинку.

13 липня 2016, 17:03

Восени у дитячому садочку №36 відкриють ще одну ясельну групу

У дитячому садочку №36 «Школа здоров'я» діти займаються йогою та роблять самомасаж. Крім цього, тут – єдина в місті соляна кімната, де малеча зміцнює здоров'я. Паралельно з цим персонал закладу готується до нового навчального року. З 1 вересня планують відкрити додаткову ясельну групу.

13 липня 2016, 17:04

Одне з найстаріших ОСББ єдине в області взяло кредит на заміну вікон у під'їзді

Кредит для заміни вікон у під'їзді. У Полтаві куратори ОСББ стали єдиними в області, хто наважився взяти гроші на таку мету. І борг виплачуватимуть ще 5 років. Але повертати гроші їм вдається, не підвищуючи тарифи. Багатоповерхівка, що по вулиці Маршала Бірюзова, 96, – не нова, утім за останні декілька років мешканцям вдалося перетворити її на оселю сотні полтавців, якою пишаються. Підгледіти, що ж лагодять у домі нині, вдалося нашим колегам.

13 липня 2016, 17:05

Найбільш несвідомі полтавці живуть в Авіамістечку, на Алмазному та в районі вулиці Дослідної

Найбільш несвідомі полтавці живуть в Авіамістечку, на Алмазному та в районі вулиці Дослідної. Такий рейтинг склали комунальники з «Полтававодоканалу» за кількістю заявок щодо забитої каналізації. Після усунення засмічення знаходять ганчірки, целофанові пакети, кістки, качани та інше сміття. Туди їх кидають самі ж місцеві мешканці.

13 липня 2016, 17:12

В обласній бібліотеці говорили про творчість Григора Тютюнника

В обласній бібліотеці говорили про творчість Григора Тютюнника. До 85-річчя з Дня народження письменника, яке відзначають цього року, в читальні запроваджують цикл заходів, присвячених нашому земляку. Розпочали з презентації двох друкованих та однієї електронної книги Олексія Неживого про життя та творчіть Григора Тютюнника.

13 липня 2016, 17:38

В Пирятинському районі розкрили вбивство пенсіонерки

В Пирятинському районі розкрили вбивство пенсіонерки. Працівники поліції, прокуратури та СБУ встановили іноземців, причетних до злочину. За попередньою змовою двоє чоловіків зайшли до будинку 82-річної мешканки села Велика Круча Пирятинського району, та, застосовуючи насилля, вчинили розбійний напад на пенсіонерку. Старенька в подальшому загинула.

13 липня 2016, 18:07