Архів новин за 12.07.2016

У дитячий табір «Олімпійські надії» придбали будиночків на півмільйона гривень

У дитячий табір «Олімпійські надії» придбали та облаштували будиночки на півмільйона гривень. Їх та загалом умови проживання юних спортсменів, які відпочивають в таборі, показали міському голові. Олександр Мамай завітав на відкриття другої табірної зміни до села Соснівка на березі Коломака.

12 липня 2016, 17:58

У Полтаві відкрився офіс громадської ініціативи КримSOS

У Полтаві відкрився офіс громадської ініціативи КримSOS. Це організація, що допомагає вимушено переміщеним особам. Вона заявила про себе у багатьох містах України. Щоб поділитися планами в нашому регіоні – скликали прес-конференцію.

12 липня 2016, 18:00

Правоохоронці просять полтавців... обеззброїтись

Правоохоронці просять полтавців... обеззброїтись. Липень у країні оголосили місяцем добровільної здачі зброї. Під цим приводом поліціянти закликають позбутися небезпечних предметів та дають можливість узаконити незареєстровану зброю.

12 липня 2016, 18:01

Замінували один із офісних центрів на Подолі

Замінували один із офісних центрів на Подолі. На вулиці Анатолія Кукоби, колишній Пролетарській, знайшли предмет, схожий на гранату Ф1. Правоохоронці одразу евакуювали людей з навколишніх будинків.

12 липня 2016, 18:02

Після похорону власниці квартира потонула у фекаліях

В будинку по вулиці Велико-Тирнівській, 27/1 квартиру в день похорону її власниці затопило фекаліями. Протягом майже двох тижнів ситуація повторювалася 4 рази. Ніхто з комунальників не міг вирішити проблему. Чи знайшли вихід – дивіться далі.

12 липня 2016, 18:03

Навіть найгірше ОСББ – краще, ніж ГЖЕД

Навіть найгірше ОСББ – краще, ніж ГЖЕД. У цьому переконують полтавці, які створили об'єднання співвласників багатоповерхових будинків, і встигли перевірити цю форму управління десятками років. Представники Полтавської асоціації ОСББ говорять: на останні кілька місяців припадає пік створення об'єднань. Хоча нині ажіотаж почав потроху спадати, експерти прогнозують: до кінця року загалом по місту ОСББ буде близько 25%. Чому полтавці ще вагаються та призупиняють діяльність навіть створених ОСББ, та чи варто вже чекати призначення управлінських компаній жителям будинків, які не встигли створити ОСББ до 1 липня, – далі розкажуть мої колеги.

12 липня 2016, 18:05

Під час передвиборчої агітації на 151 окрузі до поліції надійшло 13 заяв

Під час передвиборчої агітації на 151 окрузі, де вже в неділю відбудуться вибори народного депутата, до поліції надійшло 13 заяв. 10 з них подала громадянська мережа ОПОРА. Звернення стосуються порушень під час агітації: непрямий підкуп виборців, розміщення агітації в державних установах та реклами у громадському транспорті.

12 липня 2016, 18:14