Архів новин за 11.07.2016

95 років відзначило Українське товариство мисливців та рибалок

95 років відзначило Українське товариство мисливців та рибалок. Його представники із Полтавської області зібралися у лісовому угідді Кобеляцького району. Як святкували – бачили мої колеги.

11 липня 2016, 16:29

Трохи більше двох тижнів триватиме вступна кампанія у ПУЕТі

Трохи більше двох тижнів триватиме вступна кампанія у Полтавському університеті економіки і торгівлі. В перший день у консультаційному центрі аншлаг. Інтернет-сайти не витримують напливу абітурієнтів.

11 липня 2016, 16:31

Відсьогодні і до 27 липня в Україні триває вступна кампанія

Відсьогодні і до 27 липня в Україні триває вступна кампанія. Випускники шкіл, коледжів та технікумів вирішують свою подальшу долю – де навчатися далі. Особливості цьогорічної вступної кампанії наші кореспонденти дізнавалися на прикладі полтавських вишів.

11 липня 2016, 16:33

Ласкаво просимо до реанімації

Ласкаво просимо до реанімації. Українцям офіційно дозволили відвідувати своїх родичів, які перебувають у відділеннях інтенсивної терапії. Наказ профільного міністерства вже набрав сили. Пацієнти та відвідувачі цілком погоджуються з такими змінами, бо, кажуть, що добре слово теж лікує. А ось медики насторожуються і просять ставитись до дозволу відповідально. Що ж дозволяється робити у реанімації, а на що все-одно діє заборона, та де у Полтаві лікарі ще раніше відкрили двері найстерильнішої зони – у сюжеті Інни Безуглої.

11 липня 2016, 16:34

У Лохвицькому районі молодик з необережності міг підірвати свій будинок гранатою Ф1

У Лохвицькому районі молодик з необережності міг підірвати свій будинок гранатою Ф1. Саме така зберігалася у нього на кухні. У ході проведення оперативних дій поліція затримала порушника.

11 липня 2016, 16:36

Брудну білизну – назовні

Брудну білизну – назовні. Українське суспільство привчають вголос говорити про насилля в родині. Те, про що століттями мовчали, тепер розглядають у присутності представників як мінімум 2 структур. Олена Ляшенко – далі.

11 липня 2016, 16:37

58 ідей від полтавців надійшло в рамках програми «Бюджет участі»

58 ідей від полтавців надійшло в рамках програми «Бюджет участі». Наразі етап подачі проектів завершений. Триває їхній експертний аналіз.  Підсумком такої роботи стане список проектів, які потраплять на загальноміське голосування цієї осені. Тоді мешканці самі зможуть обрати переможця. Про все це докладніше – у наступному сюжеті.

11 липня 2016, 16:39