Архів новин за 1.07.2016

Бачити руками: у Полтаві відкрили виставку скульптурних портретів

Бачити руками: у Полтаві відкрили виставку скульптурних портретів. Її особливість у тому, що на експонати можна не тільки дивитися, а й слухати про них, читати та навіть... торкатися руками. У такий спосіб організатори виставки ламають стереотип про те, що візуальне мистецтво може бути доступним тільки для тих, хто бачить.

1 липня 2016, 17:13

У Корпусному парку проходить фестиваль «АРТ-Полтава»

Як побудувати недорогий будинок, економити на проїзді, організувати власну справу або пошити ляльку з тканини – про це та інше сьогодні і завтра розповідають у Корпусному парку. Одна з молодіжних організацій влаштувала АРТ-фестиваль, відвідати який можуть усі охочі.

1 липня 2016, 17:17

Омріяні дипломи про вищу освіту отримали студенти ПУЕТу

Омріяні дипломи про вищу освіту отримали студенти Полтавського університету економіки і торгівлі. Днями у виші відбувся останній цьогорічний випускний. На урочистій церемонії вручення дипломів побували наші кореспонденти.

1 липня 2016, 17:19

У Полтавському районі з'явився новий дільничний пункт поліції

У Полтавському районі з'явився новий дільничний пункт поліції. У с.Розсошенці обладнали приміщення, де громадян будуть приймати два дільничних офіцери. Більше про це – у наступному сюжеті.

1 липня 2016, 17:21

Над окупованими територіями в районі Горлівки лунає гімн України

Гімн України лунає над окупованими територіями в районі Горлівки. Таку пропаганду національного придумали наші військові, технікою допомогли полтавські волонтери. І, починаючи від Дня Конституції, вранці та ввечері звуки пострілів глушить українська пісня.

1 липня 2016, 17:22

2 липня професійне свято відзначають податківці

2 липня професійне свято відзначають податківці. Цього дня 1990 року була створена Державна податкова служба. Пройшовши етапи реформування та реорганізації, зазнавши кількісних та якісних змін, державна податкова служба сьогодні – це, перш за все, сервісна служба, орієнтована на свого клієнта – платника податків.

1 липня 2016, 17:24

Сьогодні в Україні із професійним святом вітають архітекторів

Сьогодні в Україні із професійним святом вітають архітекторів. Тих, хто проектує та дбає про загальний вигляд міста, у Полтаві зібрали в Галереї мистецтв. Привітання та грамоти тут приймали від міської та обласної влад.

1 липня 2016, 17:26

Хвора на рак 22-річна Маргарита Каленик прохає про допомогу

Хвора на рак 22-річна Маргарита Каленик прохає про допомогу. У дівчини – гостра форма меланоми, раку шкіри. Два роки вона поневірялася по лікарнях, і нарешті з'явився шанс вилікувати недугу. На дороговартісне лікування, яке пропонують ізраїльські лікарі, необхідно майже 800 тисяч гривень. Небайдужість полтавців – єдина надії дівчини на здорове майбутнє.

1 липня 2016, 17:50