Архів новин за 8.06.2016

Діти пільгових категорій розважилися у сучасному батутному парку

Діти пільгових категорій розважилися у сучасному батутному парку. Аби влітку оздоровити малечу, посадовці Полтавського району організували свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Адміністрація закладу пішла назустріч та надала дві години безкоштовних розваг.

8 червня 2016, 16:54

На Полтавщині визначали найуспішніших жінок

На Полтавщині визначали найуспішніших жінок. Робило це журі у 16 номінаціях. Традицію проводити такий конкурс у нашій області започаткували 3 роки тому. Скільки конкурсанток номінували цього року та що отримали переможниці у подарунок – бачили наші журналісти.

8 червня 2016, 16:55

Полтавці можуть оновити білоруську залізницю

Полтавці можуть оновити білоруську залізницю. Ідея виникла у керівників області під час зустрічі з представником торгово-економічної служби сусідньої держави. Зокрема, щоб оновити пасажирські вагони, взаємовигідно співпрацювати мають крюківський та гомельський заводи. Що ще об'єднує, крім кордону у тисячі кілометрів та практично однакових вишиванках, Україну і Білорусь, та яку пропозицію гості зробили полтавцям – дивіться далі.

8 червня 2016, 16:57

Трояндові вандали: двоє осіб зазіхнули на квіткову клумбу

У мікрорайоні Половки біля лікарні невідомі «обнесли» клумби із трояндами. Працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 щороку висаджують біля закладу нові квіти. Проте однієї ночі увесь їхній труд перекреслили двоє осіб. Крістіна Брігіда – далі.

8 червня 2016, 16:59

Полтавці готуються до об'єднання: обговорення щодо створення ОСББ – у розпалі

Полтавці жваво обговорюють створення ОСББ. Щовечора у різних куточках міста відбуваються збори. Одну із таких зустрічей по вулиці Героїв АТО (колишній Красіна) відвідав депутат Полтавської міської ради Денис Поліщук. Разом із експертами він розвінчував основні міфи, що виникають у людей стосовно ОСББ.

8 червня 2016, 17:00

На стіні 29 школи відкрили меморіальну дошку загиблому учаснику АТО

У Полтаві відкрили меморіальну дошку учаснику АТО Дмитру Гречку. Солдат 15-го батальйону 128-ої бригади Збройних Сил України загинув під час бою у селі Нікішиному Донецької області. У школі, де колись навчався полеглий воїн, зібралися його родичі, побратими, учні. Усі разом вони вшанували пам'ять атовця хвилиною мовчання та відкрили меморіальну дошку на його честь.

8 червня 2016, 17:02

Завдяки НАТО на Полтавщині з'явилося унікальне медичне обладнання вартістю 65 тисяч євро

На Полтавщині працює Медичний центр з унікальним лікувально-реабілітаційним обладнанням. Його Національній гвардії передали представники Трастового фонду НАТО в Україні. Вартість устаткування складає 65 тисяч євро, що за нинішнім курсом – майже 2 мільйона гривень.

8 червня 2016, 17:03

Атовцям і посадовцям вбачаються у Полтаві диверсії

Особливо тривожний момент: атовці і посадовці вбачають у Полтаві диверсії. Розбита могила, облитий пам'ятник і три понівечені дошки загиблим бійцям АТО – такі події самі захисники називають політичним саботажем. А представники влади говорять про небезпеку розвитку проодеських подій. До всього на початку тижня у Полтаві виштовхали бійця з маршрутного таксі і побили. Це все змусило атовців прийти у середу під стіни міської ради з вимогами.

8 червня 2016, 17:07