Архів новин за 6.06.2016

До «Автотрансу» не лише за бензином, а й на дитяче свято

До «Автотрансу» не лише за бензином, а й на дитяче свято! Саме так роблять клієнти цієї мережі автозаправних станцій, тому що вона дбає не лише про якість пального, а й про малечу, яка часто сидить на задніх сидіннях батьківських автівок. Як відзначали полтавці День захисту дітей, який влаштувала компанія, бачили Юлія Козіна та Сергій Сепітий.

6 червня 2016, 17:14

Тисячі полтавських хлопчиків та дівчаток взяли участь у міському дитячому святі

Тисячі полтавських хлопчиків та дівчаток взяли участь у міському дитячому святі. У Корпусному парку для них влаштували концертну та конкурсну програму з розвагами і подарунками. Діти брали участь у майстер-класах, фотографувалися з героями улюблених мультфільмів та змагалися у веселих естафетах. Як це було – бачили наші кореспонденти.

6 червня 2016, 17:18

Вільна боротьба – на Березі Свободи

Вільна боротьба – на Березі Свободи. Минулими вихідними у Ковалівці відбувся відкритий обласний турнір з цього виду спорту. Позмагатися приїхали близько 150 дітей, повболівати за них – утричі більше глядачів. Враження від цього турніру залишилися і в учасників, і у їхніх груп підтримки. Адже змагання проходили просто неба у мальовничому куточку Полтавського району.

6 червня 2016, 17:20

Студенти аграрної академії вчаться бути управлінцями

Навчаються, граючись – студенти аграрної академії вчаться бути управлінцями. Вдесяте у них стартував вузівський етап Всеукраїнського проекту «Студреспубліка». У власному таборі в Петрівці молодь на три дні створила власну державу. Відвідали її Олена Ляшенко та Іван Козаченко.

6 червня 2016, 17:23

Полтавські журналісти: четверта гілка влади чи сторожові собаки

Полтавські журналісти: четверта гілка влади чи сторожові собаки. 6 червня в Україні відзначають професійне свято – День журналістів. Тому про це визначення дискутували у понеділок в обласній раді. А ще говорили про гроші, перспективи співпраці і відзначали працівників засобів масової інформації.

6 червня 2016, 17:24

Юлія Тимошенко та команда «Батьківщини» відвідали Полтавщину

Юлія Тимошенко та команда «Батьківщини» відвідали Полтавщину. Це вже 10-а регіональна зустріч з однопартійцями, які працюють в органах місцевого самоврядування. Проводять їх з метою об'єднання сільських, селищних і міських голів, керівників районних та обласних рад для того, щоб знайти шляхи підтримки громади у складних умовах життя. Що обговорювали – дивіться далі.

6 червня 2016, 17:26

Сьогодні побили учасника АТО

Сьогодні побили учасника АТО. Це сталося через те, що чоловік хотів скористатися правом пільгового проїзду в автобусі. Водій останнього спочатку нахабно відповів військовослужбовцю, а потім пасажир цього ж автобуса на зупинці ще й побив учасника АТО. В результаті бійки чоловік звернувся до медиків та правоохоронців.

6 червня 2016, 17:49