Архів новин за 3.06.2016

В Полтаві 43 офіційних мільйонера

В Полтаві 43 офіційних мільйонера. Про це сталося відомо після підбиття результатів цьогорічної деклараційної кампанії. Всього було подано 3000 декларацій. Загалом же полтавці задекларували майже 400 мільйонів гривень доходів.

3 червня 2016, 17:32

До бібліотеки – за шоколадом

До бібліотеки – за шоколадом. Полтавським школярам влаштували у читальні День шоколаду. Незвичайний захід вигадали в обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного. Учням 14-ї гімназії здоров'я розповідали цікаві факти про солодощі, перевіряли їх знання про шоколадну безпечність і, звісно, пригощали.

3 червня 2016, 17:33

На відпочинок – дітвору атовців

На відпочинок – дітвору атовців. Синам і донькам тих, хто загинув у бойових діях, роздали сертифікати до дитячих таборів. А ще сьогодні автобус повіз їх на екскурсію до Києва. Такий жест зробили обласні чиновники.

3 червня 2016, 17:39

Грандіозне циркове шоу у Полтаві

Грандіозне циркове шоу у Полтаві. Захоплююча програма WOOZU вражала глядачів своєю масштабністю, загадковістю та, звичайно, майстерністю кращих артистів світового рівня. Дресирувальники, жонглери, акробати з різних країн світу допомагали маленькій дівчинці розв'язати головоломку. Які враження залишилися у полтавців після перегляду шоу – дізнавалися Крістіна Брігіда та Сергій Одаренко.

3 червня 2016, 17:40

У Полтавському районі автомобіль забрав життя двох людей

У Полтавському районі автомобіль забрав життя двох людей. За попередньою інформацією, водій транспортного засобу скоїв наїзд на працівників дорожньої служби та зіткнувся з автомобілем КРАЗ. Подробиці – далі у випуску.

3 червня 2016, 17:41

Нам – 15 років

Нам 15 років. 4 червня - День народження Полтавської телевізійної студії Місто. Свої іменини винуватиця свята зустрічає у колі друзів, із приємними спогадами про те, як все починалося, і чим сьогодні живе міський телеканал. Вашій увазі ми пропонуємо коротку історію про наше «Місто», про його мешканців та про те, які випадки трапляються часом у їхній роботі. Дивіться та посміхайтеся.

3 червня 2016, 17:46

У Полтаві пройшов форум, присвячений децентралізації

У Полтаві пройшов форум, присвячений децентралізації. До обговорення долучилися як представники об'єднаних громад, так і ті, хто тільки планує це зробити. На якому етапі зараз знаходиться реформа та які проблеми уже виникають найчастіше – дізнавалися Юлія Козіна та Валерій Пашнін.

3 червня 2016, 17:48

Керівники регіональних неурядових організацій приїхали до Полтави за досвідом

Керівники регіональних неурядових організацій приїхали до Полтави за досвідом. Переймали його у благодійної організації «Світло надії», яка є однією з найдієвіших серед аналогічних в Україні. Чим поділилися «наші» упродовж 2-денного тренінгу – дивіться у наступному сюжеті.

3 червня 2016, 17:49

За місяць міська влада обіцяє ліквідувати стихійний ринок біля Південного вокзалу

За місяць міська влада обіцяє ліквідувати стихійний ринок біля Південного вокзалу. Для цього поряд вже облаштовують необхідний майданчик. Нині ж за допомогою патрульної поліції намагаються тримати торгівлю під контролем, аби селяни не заважали руху громадського транспорту.

3 червня 2016, 17:50