Архів новин за 29.06.2016

На Полтавщині пройшов Національний фестиваль гончарства

На Полтавщині пройшов Національний фестиваль гончарства, покликаний берегти і розвивати українські народні традиції. Не оминула це дійство в Опішному і наша творча команда.

29 червня 2016, 16:48

46 випускників дитячих садочків міста виграли рюкзаки від компанії ЮЛІС

46 випускників дитячих садочків міста виграли рюкзаки від компанії ЮЛІС. Усе, що їм потрібно було зробити, – намалювати малюнок та взяти участь у конкурсі від торгової марки «Kite». Подарунки переможцям вручали поблизу нещодавно відкритого магазину компанії ЮЛІС. Із щасливими власниками новеньких рюкзаків спілкувалися наші кореспонденти.

29 червня 2016, 16:53

На День молоді у Полтаві школярка виграла автомобіль

На День молоді у Полтаві школярка виграла автомобіль. У суботу у місті відбувся грандіозний концерт під патронатом Полтавського міського голови Олександра Мамая. Під час дійства серед присутніх розіграли 20 велосипедів та головний приз – легковик Geely. А на сцені полтавську молодь розважали кращі українські гурти – «С.К.А.Й», «Антитіла» та «Бумбокс».

29 червня 2016, 16:57

Про патріотичне виховання багато говорять освітяни

Про патріотичне виховання багато зараз говорять освітяни. Поки літо, ним займаються у таборах. Як покращити їх роботу, чого навчати дітей під час канікули – говорили за «круглим столом» на базі Полтавського еколого-натуралістичного центру. 

29 червня 2016, 17:01

В колишньому Інституті зв'язку – аншлаг

В колишньому Інституті зв'язку – аншлаг. Тут складають присягу солдати строкової служби. Їх наприкінці травня призвали до лав Збройних Сил. Три тижні на базі центру підготовки військ зв'язку хлопці проходили курс молодого бійця, і тепер відправляться до військових частин, де й пройдуть строкову службу.

29 червня 2016, 17:03

На в'їздах у Полтаву замайоріли українські прапори

У День Конституції українські прапори замайоріли на харківському та київському в'їздах до Полтави. На цих автошляхах жовто-сині стяги облаштувала команда народного депутата України Юрія Бублика за підтримки обласної влади. Чому виникла така ідея і чи отримає вона своє продовження – дивіться у наступному сюжеті.

29 червня 2016, 17:05

Полтавці відзначили 20-ту річницю прийняття Конституції України

Полтавці відзначили 20-ту річницю прийняття Конституції України. Кілька сотень людей поклали квіти до пам'ятника Тарасові Шевченку. А потім урочистою ходою пройшлися до пам'ятника Загиблим Козакам. Очолив колону Полтавський міський голова Олександр Мамай. Із цьогорічного покладання квітів – репортаж наших кореспондентів.

29 червня 2016, 17:08