Архів новин за 24.06.2016

Михайло Грушевський і Полтавщина

У Краєзнавчому музеї відкрили виставку до 150-річчя від Дня народження першого Президента Української держави Михайла Грушевського. Експозиція представляє світлини із особистого архіву цього політичного діяча, його листи та, звичайно, праці. Виставку присвятили ювілейній даті Грушевського, а також Дню Конституції.

24 червня 2016, 17:53

У Державному архіві про Конституцію говорили мовою документів

У Державному архіві Полтавської області про Конституцію України говорили мовою документів. Тут відкрилася виставка, присвячена 20-річчю прийняття Основного Закону. Експозиція зібрала унікальні документи, починаючи із Конституції Пилипа Орлика та закінчуючи сучасним її зразком.

24 червня 2016, 17:55

Негода у Чорнухинському та сусідніх районах завдала збитків на майже 100 мільйонів гривень

Майже на 100 мільйонів гривень збитків за попередньої оцінкою завдала негода, яка напередодні вирувала у чотирьох районах області. Найбільше постраждав Чорнухинський район. Тут пройшов град розміром з куряче яйце. В результаті – побиті дахи, знищена городина та вбита домашня худоба. Рятувальники другий день поспіль ліквідовують наслідки стихії.

24 червня 2016, 17:56

Майже 10 метрові маскувальні сітки плетуть прямо на сцені обласної філармонії

Майже 10 метрові маскувальні сітки плетуть прямо на сцені обласної філармонії. Це роблять волонтери, які з самого початку протистояння на Сході не кинули хлопців у біді. Там же у філармонії активісти фарбують, сушать та ріжуть необхідні матеріали. Як відбувається цей процес, бачила наша знімальна група.

24 червня 2016, 17:58

Чоловіки, гроші чи вірність народу – що манить жінок в армію?

Жінки в армії: половина контрактників у військах зв'язку – прекрасної статі. Когось манять гроші, когось – оточення, хтось, мов дружини декабристів, іде за своїм чоловіком. Про особливості жіночої служби – наш наступний сюжет.

24 червня 2016, 17:59

У Полтаві відбувся громадський форум Інтегрованого розвитку міста

У Полтаві відбувся громадський форум Інтегрованого розвитку міста. 24 травня міський голова Олександр Мамай та директор проекту GIZ Матіас Брандт урочисто підписали протокол про співробітництво між німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ та Полтавською міською радою. І в рамках цього проекту полтавці разом із експертами виявляли проблеми у житті свого міста та шукали шляхи їхнього вирішення. Загалом на цьому форумі працювало шість різних груп, які обговорювали широке коло питань життєдіяльності міста.

24 червня 2016, 18:01

Громадські активісти збирають інформацію

Громадські активісти збирають інформацію. Так протягом місяця по всій Україні учасники Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» виявляли зловживання у місцевих радах. На Полтавщині зафіксували 6 таких випадків.

24 червня 2016, 18:08

Організації, що працюють із вразливими групами населення, вчили просити гроші в чиновників

Неурядові та неприбуткові організації, що працюють із вразливими групами населення, вчили просити гроші в чиновників. У Полтаві пройшов тренінг для команд із усієї України. Своїм досвідом ділилася благодійна організація «Світло надії».

24 червня 2016, 18:13