Архів новин за 23.06.2016

Вчителі, поки літо, вчаться бути більш демократичними

Вчителі, поки літо, вчаться бути більш демократичними. В рамках реалізації швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» для педагогів Полтавщини проходять тренінги.

23 червня 2016, 17:14

35 юних художників презентували свої перші кроки у великому мистецтві

35 юних художників презентували свої перші кроки у великому мистецтві. 55 робіт у різних техніках та жанрах створили вихованці арт-студії «Художник». Цього дня разом із своїм наставником Юрієм Бернацьким вони відкрили виставку у Галереї мистецтв.

23 червня 2016, 17:15

Хлопець забив свою однокласницю до смерті

Хлопець забив свою однокласницю до смерті. Їхня зустріч у Лохвицькому районі мала трагічні наслідки. Коли розмова переросла у сварку, у хід пішли молоток та сапа. Більше про цю подію – у наступному сюжеті.

23 червня 2016, 17:17

Самотній жінці-переселенці в Полтаві допомагає подруга по нещастю

Самотній жінці-переселенці в Полтаві допомагає подруга по нещастю. Віднедавна для тих, хто вимушено покинув домівку в зоні АТО, запрацював новий проект і з'явилася можливість підробітку. Більше про це – далі у випуску.

23 червня 2016, 17:18

Питна вода в полтавських оселях безпечна та якісна

Питна вода в полтавських оселях безпечна та якісна. Про це свідчать лабораторні дослідження, що проводять на «Полтававодоканалі». У зв'язку із ситуацією, що виникла в Ізмаїлі, коли від неякісної води постраждало понад 400 людей, мої колеги вирішили перевірити, наскільки безпечно вживати воду з-під крану.

23 червня 2016, 17:20

Надзвичайники навідали дітей з табору «Олімпійські надії»

Про те, як поводитися влітку під час відпочинку, аби не потрапити у халепу, надзвичайники розказали сьогодні дітям з табору «Олімпійські надії», що у Верхолах. Тут рятувальники влаштували справжнє шоу з показовим гасінням пожежі та розмінуванням території.

23 червня 2016, 17:41

Рецидивістами стає майже половина так званих «випускників» виправних закладів

Рецидивістами стає майже половина так званих «випускників» виправних закладів. Громадські та релігійні організації пояснюють це тим, що люди, які відбули термін, просто не знають, як жити далі. Чи існує профілактика злочинності після тюрми та хто нею займається – цікавилася Олена Ляшенко. 

23 червня 2016, 18:41