Архів новин за 21.06.2016

Активісти повезли дітей, які постраждали від конфлікту на Сході, до Опішні та Глинська

Напередодні свята Великої Трійці полтавські активісти провели культурно-етнографічний краєзнавчий захід для дітей, постраждалих від конфлікту на Сході. Близько двадцяти дітей різного віку відвідали Опішню та Глинськ, що славиться своєю прадавньою історією. Побували в справжній українській хаті, в музеї гончара Івана Лобойченка та на розкопках скіфського городища у селі Глинськ. Тут для дітей під музичний акомпонемент місцевих музик організували майстер-клас з ліпки глиною. Наприкінці червня у Глинську починає працювати археологічна експедиція. На території селища виявлено 9 курганів скіфського періоду. Тому у планах активістів – привезти наступну групу дітлахів зі Сходу уже на розкопки, щоб діти особисто мали змогу доторкнутися до власної прадавньої історії.

21 червня 2016, 16:27

У Полтаві показують «німе» кіно

У Полтаві показують «німе» кіно. Кілька тижнів тому два кінознавці започаткували ретро-ілюзіон у музеї Короленка. Чарлі Чаплін, американські та німецькі хроніки Другої світової війни – рідкісні стрічки бачили Олена Ляшенко та Валерій Пашнін.

21 червня 2016, 16:28

На благодійному ярмарку на Трійцю зібрали майже 60 тисяч гривень

Майже 60 тисяч гривень зібрали полтавці на благодійному ярмарку у неділю. На свято Трійці біля Свято-Успенського собору усіх відвідувачів пригощали українськими стравами, проводили майстер-класи та розважали запальними піснями. Як це було – бачили наші кореспонденти.

21 червня 2016, 16:30

Жодного потопельника та один самогубця – купальний сезон відкрито

Купальний сезон цього року почався на кілька тижнів пізніше. Жертв на воді поки немає, зате небезпек на відпочивальників чатує традиційно багато. Що нового з'явилося на міських пляжах, та де, пірнувши, можна зламати шию – розкажуть мої колеги. 

21 червня 2016, 16:31

Для переселенців проводять консультації з приводу послуг, які надають нотаріуси

Для переселенців проводять консультації з приводу послуг, які надаються нотаріусами. Саме з цієї теми стартувала інформаційна кампанія, спрямована на підвищення обізнаності про права внутрішньо переміщених осіб. З такою ініціативою виступило Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області.

21 червня 2016, 16:39

На Полтавщині діти вивчають англійську мову у спеціальних таборах

На Полтавщині діти вивчають англійську мову у спеціальних таборах. Таких в області на сьогоднішній день – більше 300. У них, окрім звичайних занять,  діти мають змогу спілкуватися з носіями англійської мови – волонтерами Корпусу Миру США. Останні сьогодні зустрічалися із головою Полтавської облдержадміністрації Валерієм Головком.

21 червня 2016, 16:41

Губернатор Валерій Головко звинувачує сільських голів у недофінансуванні літнього відпочинку дітей

Губернатор Валерій Головко звинувачує сільських голів у недофінансуванні літнього відпочинку дітей. Про це він заявив на засіданні обласного штабу з організації оздоровлення дітей. Під час зустрічі з головами райдержадміністрацій та представниками місцевого самоврядування обговорили і проблеми харчування у пришкільних таборах. Про ці та інші питання, які виникають у ході організації літнього відпочинку, дивіться у наступному сюжеті.

21 червня 2016, 16:42

Півтисячі солдатів поповнили лави української армії

Строковиків в зону АТО не відправлятимуть, контрактники ж можуть потрапити туди під час виконання завдань. Частина з них поїде з Полтави. Цими вихідними в навчальному центрі військ зв'язку спільну присягу склали понад півтисячі армійців строкової служби та служби за контрактом.

21 червня 2016, 16:43

У комісарів Рексів та Мухтарів сьогодні – професійне свято

Вони шукають вибухівки і затримують злочинців, їх запрошують на місце скоєння найрезонансніших злочинів. Сьогодні – День кінологічної служби. Із такої нагоди – сюжет про хвостатих поліцейських та їх дресирувальників.

21 червня 2016, 17:08