Архів новин за 16.06.2016

Художня студія центру позашкільної освіти прозвітувала про роботу за рік

Художня студія центру позашкільної освіти прозвітувала про роботу за рік. Свої надбання вихованці виставили у Галереї мистецтв. Чим вони відрізняються від інших – цікавилася Олена Ляшенко.

16 червня 2016, 17:19

У Полтаві волонтери рятують хвору студентку

У Полтаві волонтери рятують хвору студентку. Вартість одужання, яку зараз озвучують лікарі, – 150 тисяч гривень. Аби зібрати бодай якусь суму, в Міському будинку культури небайдужі полтавці провели благодійний концерт на підтримку онкохворої Дар'ї Шевченко.

16 червня 2016, 17:20

У Свято-Успенському соборі встановлюють іконостас

У Свято-Успенському соборі встановлюють іконостас. Його раніше тут взагалі не було. Після зруйнування храму у 1935 році залишилися лише усні описи колишнього іконостасу. Нині ж розпочали з першого етапу – монтування різьблених елементів. У майбутньому – написання ікон та покриття іконостасу позолотою.

16 червня 2016, 17:22

Рятувальники вчилися гасити пожежу на об'єкті підвищеної небезпеки

Рятувальники спільно з іншими оперативними службами вчилися гасити пожежу на об'єкті підвищеної небезпеки. На Солохівському промисловому майданчику Диканського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів «Київтрансгазу» відбулися спеціальні навчання з ліквідації умовних надзвичайних ситуацій. Під час тренувань в деяких випадках було не на жарт гаряче.

16 червня 2016, 17:29

На сесії Полтавської райради вже вдруге намагалися зняти голову ради

На порядку денному сесії Полтавської районної ради – лише два питання: дострокове припинення повноважень голови райради та її заступника. Це вже друга спроба зняти з керівної посади очільницю Полтавського району. Чим закінчилося засідання – у нашому наступному сюжеті.

16 червня 2016, 17:30

У Полтаві змінять назви зупинок, а кінотеатр «Алмаз» передадуть на баланс ПД «Листопад»

У Полтаві змінять назви зупинок, а кінотеатр «Алмаз» передадуть на баланс Палацу дозвілля «Листопад». Про все це і не тільки йшлося на сесії міської ради. Аби розглянути півсотні питань, депутатам знадобилося трохи більше чотирьох годин. А на початку засідання у сесійній залі протестували діти із третьої школи, відстоюючи директора свого навчального закладу, та потерпілі від будівельних махінацій по бульвару Боровиковського, 11. Яким чином вони доносили свою позицію до депутатів та міської влади – у сюжеті Крістіна Брігіди.

16 червня 2016, 17:33