Архів новин за 15.06.2016

Про війну – очима письменника-воїна

Про війну – очима письменника-воїна. У Полтаві презентували книгу Бориса Гуменюка «Блокпост». Заодно вшанували 125 років від Дня народження Євгена Коновальця, полковника армії УНР та першого голови Української організації націоналістів. На думку істориків, – незаслужено забутого нащадками.

15 червня 2016, 16:02

Побачив світ дев'ятий том енциклопедії ПОЛТАВІКА

Відтепер полтавці більше знатимуть про образотворче мистецтво свого краю. Світ побачив дев'ятий том енциклопедії «ПОЛТАВІКА». Він складається з 2 книг та містить більше 5 тисяч тематичних і біографічних статей. Робота над укладанням цього тому почалася багато років тому, і днями результат праці великої редакційної колегії презентували у Краєзнавчому музеї.

15 червня 2016, 16:04

Поліція затримала чоловіків, які скоювали крадіжки на території Кременчука

Від трьох до шести років позбавлення волі можуть отримати двоє чоловіків, які скоювали крадіжки на території Кременчука. У пошуках легкого заробітку вони потрапляли до будинків громадян та заволодівали їхнім майном. Переважно – електроінструментами, які потім продавали своїм знайомим.

15 червня 2016, 16:05

Факти побиття учасника АТО та пошкодження меморіальних дошок бійцям розслідує поліція

Факт побиття учасника АТО та пошкодження меморіальних дошок, встановлених загиблим бійцям на Сході, полтавська поліція взяла під свій контроль. Який стан розслідування цих злочинів – у нашому наступному сюжеті.

15 червня 2016, 16:08

У Лубнах відбудеться масштабний історико-культурно-просвітницький фестиваль

Цими вихідними на Полтавщині відбудеться масштабний історико-культурно-просвітницький фестиваль. У Лубнах вперше про постать Яреми Вишневецького говоритимуть віршами, словом науки, а також на Замковій Горі виступатимуть музичні гурти, проводитимуться майстер-класи, авторські екскурсії цією історичною місциною. Про організацію фестивалю полтавським журналістам сьогодні розповіли на прес-конференції.

15 червня 2016, 16:10

«Укргазвидобування» за зачиненими дверима провело мільярдну оборудку

«Укргазвидобування» за зачиненими дверима провело мільярдну оборудку на гідророзриви пласта на Полтавщині. Це стверджує народний депутат України Сергій Каплін, який намагався потрапити до підприємства. Там відбувалося розкриття конкурсних пропозицій, однак ні депутата, ні представників громадськості, ні журналістів на це засідання не пустили. Тепер Сергій Каплін через суд оскаржить тендер «Укргазвидобування» на гідророзрив пласта в Полтавській області.

15 червня 2016, 16:11

По вулиці Небесної Сотні (колишній Леніна) сталася масштабна комунальна аварія

По вулиці Небесної Сотні (колишній Леніна) сталася масштабна комунальна аварія. Тут прорвало каналізаційний колектор. Верхня частина ділянок трубопроводу в умовах агресивного середовища стічних вод була повністю зруйнована. Нині фахівці «Полтававодоканалу» активно працюють над усуненням проблеми.

15 червня 2016, 16:28