Архів новин за 14.06.2016

14 червня – Всесвітній день донора

Вони не шкодують власної крові, і мільйони людей зобов'язані їм життям. 14 червня – Всесвітній день донора. У Полтаві з такої нагоди влаштували масовий збір крові та привітали тих, для кого віддавати частинку себе стало звичкою.

14 червня 2016, 17:46

На вулиці Небесної Сотні у чоловіка вилучили наркотичну речовину

На вулиці Небесної Сотні (колишній Леніна) у чоловіка вилучили наркотичну речовину. Про те, що рідина коричневого кольору у шприці, – опій ацетильований, правоохоронцям повідомив він сам. Як заборонена речовина потрапила до чоловіка, наразі з'ясовують правоохоронці.

14 червня 2016, 17:49

Студентів аграрної академії навчають інтенсивно вирощувати телят

Студентів аграрної академії навчають інтенсивно вирощувати телят. Ці практичні та теоретичні знання вони отримують у Школі європейського тваринництва, що з жовтня минулого року діє при виші. Нині вже закінчився її третій модуль.

14 червня 2016, 17:50

Лікарі попереджають про жадібних нападників із лісу

Лікарі попереджають про жадібних нападників із лісу. І під час відпочинку на природі, і навіть у звичайному букеті квітів є ризик впіймати кровопивцю. Кінець весни та початок літа – найактивніший період для небезпечних і для людини, і для тварин комах. Попри те, що кліщ – неприємний, страшний та бридкий, правильне поводження із ним убереже від дуже небезпечних захворювань, запевняють полтавські медики.

14 червня 2016, 17:58

Група компаній «ГПЛ» потрапила в немилість Держекоінспекції

Тривала тяганина плюс заздалегідь заподіяні збитки дорівнюють обов’язковому екологічному контролю імпортованих мастил у Державній екологічній інспекції. Принаймні, так стверджують представники групи компаній «ГПЛ». Потрапивши у «немилість» до контролюючого органу при спробі імпортувати до України мастильні матеріали, група компаній зазнала збитків на понад 500 тисяч гривень.

14 червня 2016, 17:59

Сесійне хамство: депутат пожбурив порядок денний в обличчя голові облради

Порядок денний на друзки – як аргумент. До такого вияву дійшов один з депутатів, жбурнувши розірваний документ в обличчя голові облради. Коли доводи в обговоренні кількості працівників апарату закінчились, у хід пішли папери. Утім, рішення таки прийняли: віднині робота виконавчого апарату облради розшириться ще двома відділами. Пояснюють це тим, що нинішні працівники не встигають навіть підготувати для народних обранців усі необхідні документи. Чим ще відзначилось останнє, третє засідання сьомої сесії обласної ради, – дивіться далі.

14 червня 2016, 18:04