Архів новин за 13.06.2016

Платіжні картки для пенсіонерів-переселенців одночасно слугуватимуть пенсійними посвідченнями

Платіжні картки для пенсіонерів-переселенців одночасно слугуватимуть пенсійними посвідченнями. Ця новація впроваджуватиметься з 1 липня. Крім того, всі вимушено переселені особи з Донецької та Луганської областей отримуватимуть виплати виключно через «Ощадбанк».

13 червня 2016, 15:05

В Чутівському районі планують розводити зайця-русака

В Чутівському районі планують розводити зайця-русака. Для цього фахівці Полтавського лісгоспу вже розпочали будівництво спеціального вольєру. Для початку планують завести десяток дорослих зайців, які в подальшому даватимуть потомство. Плюс лісівники активно займаються вирощуванням листяних порід дерев. Ними в подальшому засаджують нові території.

13 червня 2016, 15:08

Дев'ятикласники 18 школи випустилися... із музею

Дев'ятикласники 18 школи випустилися... із музею. Церемонію вручення свідоцтв для них влаштували на території садиби Володимира Короленка. Із цим музеєм в учнів 18 школи склалися дружні стосунки. Тут вони часто бувають на екскурсіях, та й самі не проти познайоми з експозицією інших у проекті «Музей-онлайн».

13 червня 2016, 15:09

У Художньому салоні свої роботи виставив Віктор Володько

Старі праски, м’ясорубки та чайники – коли ти художник, то зможеш збагнути їх романтику сам і поділитися з іншими. Майстер наївного абсурдизму виставив у Художньому салоні не властиві для нього картини. Про експозицію «Тихе життя» від Віктора Володька – далі Олена Ляшенко.

13 червня 2016, 15:10

Важка хвороба, чи новий вид людини?

Важка хвороба, чи новий вид людини? Семінар по аутизму провели для батьків та педагогів Полтавщини. Дітей із таким діагнозом з кожним роком – усе більше. Над причинами та методами профілактики півстоліття ламають голову медики усього світу. Єдине, що вдалося, – більш-менш зрозуміти людину-аутиста і допомогти їй адаптуватися до навколишнього світу.

13 червня 2016, 15:12

У Полтавській області відновлять програму «Шкільний дах»

У Полтавській області відновлять програму «Шкільний дах». Ініціюють таке рішення в обласній раді після ряду робочих поїздок у райони. Там, кажуть керівники області, просто колосальна проблема з аварійністю дахів. При тому, що в окремих закладах готові докласти зусилля навіть самі батьки, їх та коштів навіть із місцевих бюджетів все-одно не вистачає. Коли і кому чекати допомоги – дивіться далі.

13 червня 2016, 15:14

Зайві кошти вже планують ділити депутати міської ради

Зайві кошти вже планують ділити депутати міської ради. Про попереднє перевиконання бюджету у понеділок говорили під час засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності та фінансів. Вирішували депутати, куди спрямувати гроші, які не встигають витратити, і як швидше використати залишки в другому півріччі. 

13 червня 2016, 16:17