Архів новин за 6.05.2016

Авторська піца – від учнів школи-інтернату

Авторська піца – від учнів школи-інтернату. З нагоди травневих свят Фонд захисту і підтримки талановитих дітей вигадав для полтавських дітей пізнавальну розвагу. Вихованців другої школи-інтернату запросили до ресторану і запропонували самим приготувати італійську страву. Що з того вийшло – дивіться далі.

6 травня 2016, 17:36

Міський голова привітав полтавок з Днем матері

Міський голова привітав полтавок з Днем матері. Напередодні одноіменного свята в палаці дозвілля «Листопад» пройшов концерт. Тут відзначили матерів, чиї сини загинули в АТО, багатодітних мам та мам дітей-інвалідів. 

6 травня 2016, 17:56

У парку «Перемога» влаштували свято для ветеранів

У парку «Перемога» влаштували свято для ветеранів. Цього року загальноміські святкування організували раніше – через поминальний понеділок, який припадає якраз на 9 травня, пояснили у прес-службі міської ради. Тому, як вітали сивочолих – дивіться уже зараз.

6 травня 2016, 18:00

У Новосанжарському районі чоловік пішов на вбивство через ревнощі

У Новосанжарському районі чоловік пішов на вбивство через ревнощі. В одному із сіл району за столом зібралися троє: жінка, її колишній чоловік та нинішній співмешканець. Розгорілася сварка. Для одного із учасників конфлікту вона закінчилася смертю.

6 травня 2016, 18:02

Патрульні поліцейські готуються до вихідних

Патрульні поліцейські готуються до вихідних. Аби полтавцям було комфортно відпочивати в Дендропарку, копи 4-ї роти прибрали його територію від сміття. Зробили це з власної ініціативи у вільний від патрулювання час. За дві години назбирали близько 20 мішків сміття.

6 травня 2016, 18:05

На всіх 17-ти кладовищах Полтави комунальники готуються до поминальних днів

На всіх 17-ти кладовищах Полтави комунальники готуються до поминальних днів. Для цього постійно завозять пісок та підганяють техніку для складання сміття. А на найбільших цвинтарях зараз триває асфальтування проїздів. Тепер водіям та іншим відвідувачам навіть в негоду зручно буде дістатися до могил своїх рідних.

6 травня 2016, 18:08

Міські чиновники пересіли на інвалідні візки

Міські чиновники пересіли на інвалідні візки. Щоправда, лише на декілька годин. У рамках акції, організованої Асамблеєю інвалідів України, люди з інвалідністю, зокрема з проблемами зору, слуху та опорно-рухового апарату, продемонстрували посадовцям, що Полтава майже не пристосована для пересування людей на візках. Учасники акції двома вулицями подолали шлях від Корпусного парку до Театральної площі.

6 травня 2016, 18:12

Дитячі садочки та школи міста влаштували фестиваль «Великодня писанка»

Дитячі садочки та школи міста влаштували фестиваль «Великодня писанка». На Театральній площі вони презентували поробки, які малеча до Пасхи виготовляла разом зі своїми батьками. Старші ж колективи навіть показували міні-вистави. 

6 травня 2016, 18:45