Архів новин за 5.05.2016

Чистописання, танці та арифметика – у музеї Короленка відкрили власну школу

Чистописання, танці та арифметика – у музеї Короленка відкрили власну школу. Там навчають за підручниками та правилами столітньої давнини. Це – ноу-хау тамтешніх працівників, вони кажуть: так розповідати про епоху письменника набагато цікавіше, ніж при звичайній екскурсії.

5 травня 2016, 16:06

Історії жертв режиму. У Галереї мистецтв імені Ярошенка – нова виставка

Історії жертв режиму. У Галереї мистецтв імені Ярошенка – нова виставка. Вона являє собою фото та розповіді людей, які були у фашистських концтаборах та стали ворогами на своїй землі. Їх представив німецький фонд «Пам'ять, відповідальність і майбутнє».

5 травня 2016, 16:08

Через несвідомість людей в лісах виникають пожежі

Через несвідомість людей в лісах виникають пожежі. Все через те, що відпочивальники самі підпалюють суху траву та залишають це місце. Ті ж, хто бачить вогонь, не поспішають повідомляти рятувальників чи лісівників про пожежу. В результаті – гектари знищеної території. Про те, яка передбачена відповідальність за залишений вогонь та що роблять фахівці, аби зменшити кількість пожеж, дивіться у наступному сюжеті.

5 травня 2016, 16:10

У Кременчуцькому районі виявили незаконну вирубку дерев

У Кременчуцькому районі виявили незаконну вирубку дерев. Про загрозу для лісу до поліції повідомили місцеві мешканці. Слідчо-оперативна група виявила ділянку із вирубаними деревами та затримала лісових браконьєрів.

5 травня 2016, 16:11

Планшет – за знання

Планшет – за знання. Студенти аграрної академії виграють призи за свої ідеї. Вони пишуть власні проекти на різні теми і щороку потрапляють із ними до числа переможців. 2015-й не став виключенням. А нині представники проекту Європейського Союзу та Програми ООН вручали подарунки полтавській студентці. Хто вона і за що отримала новенький гаджет – дивіться далі.

5 травня 2016, 16:12

Півтисячі полтавських абітурієнтів не з'явилися на ЗНО з української мови та літератури

Півтисячі полтавських абітурієнтів не з'явилися на ЗНО з української мови та літератури. Незалежно від результатів інших тестів, шлях до вищих навчальних закладів в цьому році для них тепер закритий, оскільки українська мова – обов'язковий для здачі предмет. Інші ж понад 9 200 зареєстрованих осіб випробували свої сили на тестуванні. Як проходило перше цьогорічне випробування – бачила наша знімальна група.

5 травня 2016, 16:16

Цього дня з'явилися квіти і на Алеї слави у Полтаві

Цього дня з'явилися квіти і на Алеї слави у Полтаві. В Октябрському районі міста вшанували пам'ять полеглих героїв у Другій світовій війні. Ветерани та учні полтавських шкіл приєдналися до цього заходу. Побували там і наші кореспонденти.

5 травня 2016, 16:18

У районі зупинки «Зигіна» на деякий час зупинили рух транспорту

У районі зупинки «Зигіна» на деякий час зупинили рух транспорту. До пам'ятника генералу, який визволяв Полтаву в роки Другої світової, принесли квіти. Лунав військовий оркестр, серед присутніх було багато чиновників, дітей та ветеранів.

5 травня 2016, 16:19

У Полтаві розпочали відзначати День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У Полтаві розпочали відзначати День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В Авіамістечку біля пам'ятника героям-авіаторам зібралося кількасот полтавців: чиновники, учні найближчих шкіл, та, звичайно, ветерани. Усі разом вони поклали квіти до Вічного вогню у парку по вулиці Петра Юрченка та вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання. Із Авіамістечка – репортаж Крістіни Брігіди.

5 травня 2016, 16:20