Архів новин за 31.05.2016

Усім миром – на ремонт

Усім миром – на ремонт. Два побитих автомобілі, які з-під Горлівки пригнали до Полтави, відремонтують за гроші, зібрані під час квесту «Ми – Україна». Попри зливу він зібрав сотні учасників на Театральній площі і об’єднав патріотів міста.

31 травня 2016, 16:16

Батьки третьокласників у Полтаві подарували своїм синам та донькам виставку

Батьки третьокласників у Полтаві до Дня захисту дітей подарували своїм синам та донькам виставку. На ній представили власноруч створені іграшки. Поробки із тканин, синтепону, техніки пап’є-маше уособлювали персонажів із улюблених мультфільмів – із дитинства дорослих та сучасної малечі. Що з цього вийшло – дивіться у наступному сюжеті.

31 травня 2016, 16:19

Святкували Міжнародний День захисту дітей і в Ленінському районі

Святкували Міжнародний День захисту дітей і в Ленінському районі Полтави. Гуляння організатори пообіцяли малечі пільгових категорій ще минулої зустрічі, коли відзначали Пасху. Тож дорослі дотримали слово та приготували багато сюрпризів. 

31 травня 2016, 16:20

Вистава «Буратіно» та ігрова програма – до Дня захисту дітей

Вистава «Буратіно» та ігрова програма – до Дня захисту дітей. У театрі ляльок почали вітати малечу. Цього дня зала вмістила дітвору пільгових категорій з усієї області.

31 травня 2016, 16:22

Ювенальна поліція та патрульні відтепер працюватимуть разом

Ювенальна поліція та патрульні відтепер працюватимуть разом. Щодня  містом курсуватиме такий екіпаж. Це спільний пілотний проект патрульної поліції та Головного управління Національної поліції Полтавщини. Запроваджений він з метою проведення ефективної профілактики правопорушень.

31 травня 2016, 16:23

Кращих випускників міста сьогодні нагородили медалями

Кращих випускників міста сьогодні нагородили медалями. У Полтаві понад 100 учнів, які закінчили навчання із золотою чи срібною медаллю. Із закінченням школи їх особисто привітав міський голова. Побувала на врученні медалей і наша знімальна група.

31 травня 2016, 16:24

26 сіл за 5 днів – це не маршрут велоперегонів

26 сіл за 5 днів – це не маршрут велоперегонів. Це – планова робоча поїздка по своєму округу народного депутата Юрія Бублика. Цього разу тур селами Полтавського району нардеп здійснював спільно з керівниками райради та райдержадміністрації.

31 травня 2016, 16:27

В цьому році з'явиться нова Програма по забезпеченню правопорядку

За скільки коштів поліція та прокуратура стежитимуть за правопорядком в області, вирішували депутати обласної ради на профільній комісії. Думки розділилися зокрема в частині обсягів фінансування. Суми, зазначені у відповідній Комплексній програмі, розрахованій до 2020 року, на думку деяких обранців, завеликі та не мають доцільності. На чому врешті-решт зійшлися – знають наші кореспонденти.

31 травня 2016, 16:33

Проект, який навчив мріяти

Проект, який навчив мріяти. Працівники трудового архіву у Решетилівці показали, як їм вдалося перевтілити єдине приміщення довоєнного періоду, що уціліло від пожеж. І зараз документам, які зберігаються у ньому, не загрожує пліснява чи загорання. Реалізувати задум вдалося спільно трьом громадам, плюс – чималу допомогу надали з німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

31 травня 2016, 16:35