Архів новин за 26.05.2016

Юні художники спробували себе у ролі дизайнерів

Юні художники спробували себе у ролі дизайнерів. В обласній бібліотеці вихованці гуртка «Фенікс» презентували свої роботи на тему «Сад моєї мрії». Виставка стала підсумковою для цього колективу за навчальний рік. Однією з перших бачила її Крістіна Брігіда.

26 травня 2016, 16:48

У Галереї мистецтв дефілювали у вишитому одязі

У Галереї мистецтв дефілювали у вишитому одязі. Свої роботи демонструвала відома на всю країну дизайнер з Решетилівки Тетяна Москівець. Неповторне українське вбрання першими бачила і наша знімальна група.

26 травня 2016, 16:50

У храмі на території військової частини – унікальна колекція ікон

У церкві на території колишнього Інституту зв'язку, а нині – Центру підготовки військовослужбовців, освятили унікальну колекцію ікон Божої Матері. 40 неповторних образів місцевий священик зібрав з усіх областей України. Зробив це для того, аби солдати, які проходять навчання, змогли звертатися до ікони, привезеної з їх рідної землі.

26 травня 2016, 16:53

У Полтаві відзначили Всеукраїнський фестиваль науки

У Полтаві відзначили Всеукраїнський фестиваль науки. Свято за участю  представників профільного Міністерства відбулося у Полтавському національному технічному університеті. Там зібрали близько півтисячі співробітників, а окремі науковці навіть отримали дипломи лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки. Які досягнення цьому передували та як відкриття можуть допомогти вийти вишам на нові рубежі - дивіться далі.

26 травня 2016, 16:55

Немає тих струн, яких би не торкала його душа

Немає тих струн, яких би не торкала його душа. Під такою назвою студенти аграрної академії провели «круглий стіл», присвячений 160 річниці від дня народження та 100-річчю від дня смерті Івана Франка. Які аспекти його життєдіяльності досліджувала молодь – дивіться у наступному сюжеті.

26 травня 2016, 16:57

Ази військової підготовки – за одні відвідини

Ази військової підготовки – за одні відвідини. У навчальному центрі військ зв'язку України проводять заняття із молоддю. Казарми, озброєння і, звичайно, засоби зв'язку показують усім охочим. Не відмовили і моїм колегам.

26 травня 2016, 16:58

45-хвилинне переслідування та ДТП – усе заради того, щоб проїхатися на викраденому авто

Полтавські патрульні 45 хвилин переслідували порушників правил дорожнього руху. Автомобіль пересувався містом у темну пору доби без увімкненого світла фар. Вимогу поліцейських зупинитися водій проігнорував. Чим закінчилося переслідування – дивіться у наступному сюжеті.

26 травня 2016, 17:01

На Полтавщині хочуть створити єдиний реєстр волонтерів

На Полтавщині хочуть створити єдиний реєстр волонтерів. Про це під час зустрічі з представниками Громадської ради при обласній раді заявив Олександр Біленький. Крім цього, обговорили і найбільш актуальні напрямки співпраці влади та волонтерів.

26 травня 2016, 17:02

Міська влада наступного року буде переважно допомагати тим будинкам, які створили ОСББ

Міська влада наступного року буде переважно допомагати тим будинкам, які створили ОСББ. Про це сьогодні заявив заступник міського голови Олексій Чепурко. Аби розказати містянам про переваги об'єднання, фахівці проводять тематичні семінари. Основний плюс, наголошують, – можливість людей самостійно розпоряджатися всіма наявними коштами.

26 травня 2016, 17:06