Архів новин за 25.05.2016

У Полтаві відбудеться квест на підтримку атовців

Перше подібне свято провели у Кременчуці напередодні Великодня. Тоді у місті влаштували свято із квестом та конкурсами, учасники плели маскувальні сітки, прикрашали паски та малювали писанки, щоб відправити на Схід. Відомі волонтери, народні герої України брали участь нарівні із містянами. У неділю схожий захід проведуть у Полтаві. Перегони «Ми - Україна» ініціювала військова волонтерка Ірина Каптур. Про наміри сповістила друзів у соцмережах. Допомагати в організації узявся громадський діяч-початківець Дмитро Білокінь.

25 травня 2016, 16:59

Студенти аграрної академії проаналізували конституційний процес в Україні

Українській Конституції - 20. З цього приводу Президент України Петро Порошенко видав Указ про відзначення цієї ювілейної дати. Одними з перших почали його виконувати студенти Полтавської державної аграрної академії. Вони уже влаштували круглий стіл задля обговорення конституційного процесу в Україні.

25 травня 2016, 17:01

Яка вода тече з-під крану - дізналися сьогодні першокласники 38 школи

Із надер землі до споживача - як потрапляє вода до людських осель на «Водоканалі» не лінуються розповідати навіть малюкам. І показують свердловину, два резервуари...

25 травня 2016, 17:03

Полтавщина у десятці кращих за перемогами на предметних олімпіадах та конкурсах-захисту робіт МАН

Кращі з кращих учнів шкіл та гімназій усієї Полтавської області зібралися цього дня у сесійній залі обласної ради. На третьому етапі предметних олімпіад та конкурсах-захисту робіт МАН вони вже довели: майбутнє української науки у надійних руках. На церемонії їхнього нагородження був присутній президент Малої академії наук України, член-кореспондент НАН України Станіслав Довгий, який передав найщиріші вітання від Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, президента Національної академії наук України, академіка Бориса Патона та віце-президента Національної академії наук України, голови наглядової ради ПолтНТУ, академіка Антона Наумовця.

25 травня 2016, 17:05

У Кременчуці більше 200 пляшок з алкоголем виявилися сумнівної якості

Поліцейські спільно з прокуратурою Кременчука перевірили місцеві кафе та розважальні заклади, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв.
У ході цього зафіксували ряд порушень, з якими здійснюється торгівля алкоголем сумнівної якості. Зокрема - невідповідність документів та ліцензій. Таких закладів виявилося шість. Усього правоохоронці вилучили більше 200 пляшок з алкоголем сумнівної якості.

25 травня 2016, 17:11

Поляки розповідатимуть полтавцям, як необхідно взаємодіяти з владою

В Україні оголошується конкурс на участь в україно-польському проекті «Співпраця місцевої влади і громадських організацій. Просування добрих практик». Головне його завдання, розповідають організатори, - залучити громаду до прийняття рішень на місцевому рівні.

25 травня 2016, 17:19

За два роки полтавці практично позбулись стереотипів про вимушених переселенців зі Сходу України

«Ми з Донецька. Приїхали з родиною у вересні 14 року» - Василь розповідає полтавським журналістам про те, як він починав усе заново. Зараз у Полтаві чоловік живе із дружиною і двома дітьми. Вони не мають тут родичів. А просто тому, що колись, відпочивали і вподобали місто, вирішили шукати прихисток у Полтаві.

25 травня 2016, 17:20