Архів новин за 23.05.2016

Список назв остаточно перейменованих вулиць у м.Полтава

Список назв остаточно перейменованих вулиць у м.Полтава

23 травня 2016, 16:08

У Полтаві відбувся Фестиваль індійського танцю

У Полтаві відбувся Фестиваль індійського танцю. Кращі виконавці з усієї України дарували глядачам своє мистецтво. Індійські танці на гала-концерті перепліталися із театралізацією стародавніх епосів цієї східної країни. Про те, як останні можна розказувати за допомогою міміки та рухів – наступний сюжет.

23 травня 2016, 16:55

Бути справжнім українцем потрібно... вчитися

Бути справжнім українцем потрібно... вчитися. Про це говорить відомий етнопсихолог Віктор Фіалковський. Свою лекцію у Полтаві він присвятив етнічній ідентифікації та тому, що потрібно українцям, аби об'єднати націю. Слухали поради експерта і наші кореспонденти.

23 травня 2016, 16:56

Близько півтисячі велосипедистів у суботу заполонили вулиці Полтави

Близько півтисячі велосипедистів у суботу заполонили вулиці Полтави. Таким чином щороку наприкінці травня вони звертають увагу влади та громадськості на свої проблеми та нагадують водіям, що вони – повноцінні учасники дорожнього руху, і з ними варто рахуватися. Із цьогорічного велопараду – репортаж Крістіни Брігіди.

23 травня 2016, 16:57

Полтавський картодром приймав гонщиків з усієї України

Полтавський картодром приймав гонщиків з усієї України. Цими вихідними пройшов другий етап Лтава Атак Серія 2016. Понад півсотні спортивних автомобілів змагалися у 5-ти класах, залежно від потужності машин. Рекорд, встановлений київською командою декілька років тому, досі залишився не побитим.

23 травня 2016, 16:59

У День Європи на Театральній площі працювало студентське містечко

У День Європи на Театральній площі працювало студентське містечко. Кожний полтавський виш представляв одну країну ЄС. Студенти Державної аграрної академії знайомили перехожих із Польщею. Із цією країною їхній навчальний заклад має давню та плідну співпрацю. У чому вона виявляється – дивіться у наступному сюжеті.

23 травня 2016, 17:00

Полтавщина продемонструвала свою гостинність

Зі смачними варениками, запальними танцями та цікавинками від майстрів народної творчості Полтавщина демонструвала свою гостинність. До нашого міста з'їхалися представники різних районів області. На Театральній площі вони показували, чим можуть здивувати туристів. 

23 травня 2016, 17:01

Українські богатирі «підняли Україну»

Українські богатирі «підняли Україну». Вони встановили новий рекорд – вдесятьох пронесли 3-тонну мапу країни. Кажуть: таким чином хотіли об’єднати державу. Серед спортсменів – представники зі Сходу і Заходу, а на карті, яку вони подужали, – український Крим.

23 травня 2016, 17:03

Напали та пограбували у квартирі, що винаймав

Напали та пограбували у квартирі, що винаймав. Чоловік, який на кілька днів приїхав до Полтави, опинився без грошей та дорогоцінностей. Натомість отримав синці від не досить гостинних місцевих. Чи вдалося поліції знайти його кривдників – дивіться далі у випуску.

23 травня 2016, 17:04

30 тисяч доларів хабаря вимагав від підприємця голова РДА на Полтавщині

30 тисяч доларів хабаря вимагав від підприємця голова райдержадміністрації на Полтавщині. Взамін бізнесмену обіцяв надати дозвіл на оренду з правом викупу приміщення школи та дитячого садочку та 3 гектари землі в одному із сіл району. В якому районі виявили очільника-хабарника – дивіться далі.

23 травня 2016, 17:05