Архів новин за 20.05.2016

Полтавський художник із прізвищем відомого збирача творів мистецтва виставив картини

«Три грації» – полтавський художник із прізвищем відомого збирача творів мистецтва виставив картини. Віктора Третьякова більше знають як оформлювача. У галереї «АРТ-Місія» відкрилася його перша виставка.  

20 травня 2016, 17:49

У Полтаві презентували книгу, у якій зібрані життєві історії переселенців зі Сходу України та Криму

У Полтаві презентували книгу, у якій зібрані життєві історії переселенців зі Сходу України та Криму. «Нові сусіди» – це збірка розповідей людей, які залишили свій дім та нині обживаються на новому місці. Вона дозволяє зрозуміти переселенців та толерантно ставитися до них місцевим мешканцям.

20 травня 2016, 17:50

В Полтаві відбувся перший чемпіонат гумору

В Полтаві відбувся перший чемпіонат гумору. У Полтавській державній аграрній академії вирішили відформатувати звичний Кубок ректора з КВН. Замість конкурсів ввели так звані епізоди і з'явилася безбальна система оцінювання жартівників.

20 травня 2016, 17:52

Цього літа мають відпочити й оздоровитись половина полтавських дітей

Цього літа мають відпочити й оздоровитись половина полтавських дітей. Такі плани мають в обласній адміністрації. Цю частину підростаючого покоління чиновники хочуть залучити у позаміські табори, які почнуть відкриватись 25 травня. А батькам радять звернути увагу: з цього року є можливість зекономити частину коштів на придбанні путівок.

20 травня 2016, 17:53

У Полтаві загубилася дівчинка

У Полтаві загубилася дівчинка. У її пошуках допомогли правоохоронці та водій маршрутного таксі. Виявилося, дитина вирішила прогулятися сама і заблукала. Історія порятунку із щасливим закінченням – далі у випуску.

20 травня 2016, 17:54

У місті закінчився Тиждень безпеки дорожнього руху

Протягом цього тижня правоохоронці проводили активну профілактичну роботу, спрямовану на зменшення дорожнього травматизму. Як поліцейські працюють на проїзній частині та скільки здали крові для постраждалих у ДТП, бачили Юлія Іващенко та Євген Чорний.

20 травня 2016, 17:55

Біля Стели героїв, де колись був пам'ятник Леніну, насадили квітів

Біля Стели героїв, де колись був пам'ятник Леніну, насадили квітів. Нічого б особливого, якби це зробили комунальники. Першими помітили бур'ян полтавці, об'єдналися і «підштовхнули» офіційних осіб собі на допомогу...

20 травня 2016, 17:57

Сьогодні День народження відсвяткував район, який не підпадає під декомунізацію

День Київського району відсвяткували на площі біля центру естетичного виховання учнівської молоді. Ярмарком, концертом та дитячим святом. Із цікавими і творчими людьми району познайомилися сьогодні мої колеги. 

20 травня 2016, 17:58

Індія стане ближчою до Полтавщини

Індія стане ближчою до Полтавщини. Звичайно, не територіально, а у плані співробітництва. Зокрема наша область із цією східною країною налагоджуватиме зв'язки в аграрній галузі. Про це йшлося в облдержадміністрації на зустрічі губернатора Валерія Головка із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Індія в Україні. 

20 травня 2016, 18:00

Міська рада: суд проти сесії підриває інтереси територіальної громади

Реакція з боку міської ради на судовий позов була майже миттєвою. Тут вважають обвинувачення безпідставним. Заступник міського голови Віталій Нікіпелов говорить: депутат повинен служити людям і підтримувати їх довіру, а не додавати собі політичних балів за рахунок гучних заяв.

20 травня 2016, 18:01