Архів новин за 17.05.2016

У Краєзнавчому музеї презентували щорічну збірку наукових статей

Листівки часів Першої світової, колекції годинників і зброї та рідкісні історичні матеріали – у Краєзнавчому музеї презентували щорічну збірку наукових статей. У ній – маловідома інформація із краєзнавства, історії та охорони пам’яток. На презентації книги наші журналісти вивідали секрет мамонта, скелет якого можна побачити на першому поверсі музею. 

17 травня 2016, 16:42

В обласній раді впроваджують онлайн-аукціони

В обласній раді впроваджують онлайн-аукціони. Сьогодні керівництво Полтавщини підписало Меморандум про розвиток системи децентралізованих інтернет-аукціонів в державних галузях між обласною радою та «Фондом інновацій та розвитку – Україна». Про переваги онлайн-торгів дивіться у наступному сюжеті.

17 травня 2016, 16:43

Сюжет гоголівського «Тараса Бульби», але навпаки

Сюжет гоголівського «Тараса Бульби», але навпаки. Син не пожалів батька. Після випитого алкоголю у хід пішов молоток. Удари останнього були несумісними з життям чоловіка у віці. Подробиці події - далі у випуску.

17 травня 2016, 16:44

За цей рік на Полтавщині в пожежах загинуло майже 30 людей, серед них – одна дитина

За цей рік на Полтавщині в пожежах загинуло майже 30 людей, серед них – одна дитина. Аби запобігти в подальшому виникненню пожеж, рятувальники проводять роз'яснювальну роботу. Нагадують правила безпеки у побуті та в екосистемах. Один з останніх рейдів по житловому сектору провели на території Октябрського району.

17 травня 2016, 16:45

У Полтаві зруйнували меморіальну плиту, встановлену на честь загиблих героїв Небесної сотні

У Полтаві невідомі вандали зруйнували меморіальну плиту, встановлену на честь загиблих героїв Небесної сотні. Поруч із колишнім пам'ятником Володимиру Леніну і був встановлений пам'ятний знак. Меморіальна плита символізувала Богородицю, яка сумує за душами полеглих. Нині цим питанням займаються правоохоронці.

17 травня 2016, 16:46

За півтора року у Полтаві серцеві хвороби лікуватимуть у сучасному кардіоцентрі

У грудні 2017-го року у Полтаві з'явиться новий корпус обласного кардіологічного диспансеру. Його планують приєднати до вже існуючої будівлі та займатися там інтервенційною кардіологією та реабілітацією. Сьогодні представники обласної влади та лікарі заклали капсулу на місці будівництва. У ній залишили лист до майбутніх поколінь.

17 травня 2016, 16:47

У Центрі для атовців проводять перші тренінги

Зерна датської психотерапії – на українську землю. У нещодавно відкритому центрі реабілітації для атовців – перші заняття. Ази психотерапії та самодопомоги упродовж двох днів викладали тренери проекту «Серце воїна».

17 травня 2016, 17:05