Архів новин за 16.05.2016

Зірочки із сузір'я Великої Ведмедиці впали на землю та перетворилися на дітей

Зірочки із сузір'я Великої Ведмедиці впали на землю та перетворилися на дітей. Цю історію на сцені розповіли актори молодіжного театру Anastasis. Присвятили її своїм мамам. Як це було, бачили наші кореспонденти.

16 травня 2016, 17:44

Група десантників «зачистила» полтавську школу від терористів

Група десантників «зачистила» полтавську школу від терористів. Обійшлося кількома пораненими. На щастя, у приміщенні дітей не було – за показовим дійством до Дня цивільного захисту вони спостерігали осторонь. Олена Ляшенко – далі.

16 травня 2016, 17:46

Полтавська молодь радує лікарів: все більше пар планують своїх нащадків

Полтавська молодь радує лікарів: все більше пар планують своїх нащадків. Тенденції все частіше помічають фахівці міського пологового будинку. Зокрема, медики жіночої консультації. Але не перестають нагадувати полтавцям елементарні правила власної безпеки, що впливають на їх майбутнє. Особливо, у Всеукраїнський тиждень планування сім'ї.

16 травня 2016, 17:47

114 протестованих на ВІЛ, серед них – один позитивний – результати акції «Тестуйся, щоб врятувати життя»

Із символічними червоними стрічками на адмінбудівлях у Полтаві відзначили Всесвітній день пам'яті людей, померлих від СНІДу. Традиційно у центрі міста відбулася соціально-інформаційна акція від благодійної організації «Світло надії». Перехожим вплітали у волосся червоні стрічки – символ боротьби зі СНІДом, їх малювали на руках та щоках. Крім цього, усі охочі могли пройти тестування на ВІЛ. Із Корпусного парку – репортаж Крістіни Брігіди.

16 травня 2016, 17:48

У Полтаві перекинулася вантажівка з насінням

У Полтаві перекинулася вантажівка з насінням. Це сталося у неділю ввечері в районі зупинки «Промбаза». Близько 30 тонн соняшникового насіння висипалося на проїжджу частину та тротуар. Подробиці події дивіться далі.

16 травня 2016, 17:50

Понад 1000 контрактників цього року вже підготував навчально-тренувальний центр військ зв'язку ЗСУ

Понад 1000 контрактників цього року вже підготував навчально-тренувальний центр військ зв'язку Збройних Сил України. Всі вони вже присягли на вірність українському народу, а на вихідних на базі колишнього Інституту зв'язку склали присягу ще більше сотні армійців.

16 травня 2016, 17:51

Полтавою курсуватиме перший в Україні тролейбус із Кримом

Полтавою курсуватиме перший в Україні тролейбус із Кримом. Новинку обіцяють запустити на маршрут уже цього тижня. У такий спосіб полтавські активісти проводять тиждень інформаційної кампанії «Україна – це Крим». Що зобразять на електротранспорті і чому обрали саме його для промоції – розкажемо Вам далі.

16 травня 2016, 17:53

Через коментарі однієї з активісток Геннадій Кернес на емоціях покинув залу суду

Через коментарі однієї з активісток Геннадій Кернес на емоціях покинув залу суду, в якій тривало слухання за обвинуваченням його у викраденні та катуванні активістів Євромайдану. Щоправда, за кілька хвилин мер Харкова повернувся до приміщення. Там сьогодні слухали версію подій 25 січня 2014 року очима свідка обвинувачення Андрія Васильєва. Як проходив його допит та що у ході нього він повідомив – знають Юлія Козіна та Іван Козаченко.

16 травня 2016, 18:06