Архів новин за 13.05.2016

Страус, привезений з-під Донецького аеропорту, висидів трьох пташенят

Страус, привезений з-під Донецького аеропорту, висидів трьох пташенят в обласному еколого-натуралістичному центрі. Потомство чекали 52 дні. Весь цей час Кабул сидів на яйцях. Нині ж новоспечений батько охороняє своїх дітей від зайвих очей. Побачити малих пташенят все ж вдалося нашій знімальній групі.

13 травня 2016, 16:30

У Полтаві увісімнадцяте вручили обласну премію імені Панаса Мирного

Килимар, тележурналіст, музикант, філолог та письменниця цьогоріч отримали обласну премію імені Панаса Мирного. Лауреатів у 2016-му визначали з 15 чоловік. Як і попередні 18 разів, цього тижня переможців нагороджували у музеї полтавського письменника.

13 травня 2016, 16:32

Його зв'язали, побили та відібрали всі цінності

Його зв'язали, побили та відібрали всі цінності. Така доля спіткала одного із мешканців Семенівського району. До його будинку навідався невідомий та вчинив розбійний напад на господаря. Подробиці цієї історії – у наступному сюжеті.

13 травня 2016, 16:33

У Полтавській державній аграрній академії згадали Федора Моргуна

У Полтавській державній аграрній академії згадали Федора Моргуна. Своє життя він присвятив розвитку аграрної сфери, вихованню педагогів та написанню творів господарського спрямування. Які здобутки Федора Моргуна і сьогодні впроваджуються на теренах Полтавщини, дивіться далі.

13 травня 2016, 16:34

Кров ВІЛ-інфікованих людей може бути безпечною

Кров ВІЛ-інфікованих людей може бути безпечною. Але це можливо лише у разі 100% лікування, кажуть у благодійній організації «Світло надії». Для цього у них є всі інструменти, справа – в бажанні самих ВІЛ-інфікованих проходити профілактику та лікування. На прес-конференції журналістам на простих прикладах показали, яким чином можна ефективно протидіяти епідемії ВІЛ/СНІДу.

13 травня 2016, 16:36

У Полтаві розпочався триденний форум Мережі Вільних Місцевих Політиків

У Полтаві розпочався триденний форум Мережі Вільних Місцевих Політиків. Його організатором виступив Центр громадянських ініціатив за підтримки представництва фонду Фрідріха Науманна в Україні. Що обговорювали учасники – у наступному сюжеті.

13 травня 2016, 16:37

Понад 600 громадян призовуть за травень-червень на строкову військову службу

Понад 600 громадян призовуть за травень-червень на строкову військову службу. Таке завдання перед обласним військкоматом поставив Президент та Кабінет Міністрів України. Відібрати їх мають з понад 7,5 тисяч претендентів. Скільки з них уже з'явилося до військкоматів – знають Юлія Козіна та Іван Козаченко.

13 травня 2016, 16:38

Віддали Україні найдорожче, а тепер просять у держави статусу і допомоги

Віддали Україні найдорожче, а тепер просять у держави статусу і допомоги. У Полтавській області нині трохи менше 200 офіційно зареєстрованих матерів загиблих воїнів. Від війни Афганської – до нинішньої. У п'ятницю всіх їх вперше разом запросили до обласної адміністрації – привітати із Днем матері і поговорити про проблеми.

13 травня 2016, 17:16