Архів новин за 12.05.2016

Картини, від яких стає тепло та радісно на душі

Картини, від яких стає тепло та радісно на душі. Свої нові твори у музеї Володимира Короленка представила молода полтавська майстриня Роксолана Дудка. Український колорит, авторські орнаменти та химерні персонажі на полотні – у наступному сюжеті.

12 травня 2016, 17:37

В Октябрському районі вітали матерів

В Октябрському районі вітали матерів. Хоч захід і відбувся з невеликим запізненням, та пройшов у затишній обстановці: за чашкою чаю з печивом. Тим паче, говорять організатори, сьогодні в Україні відзначають День милосердя. А саме ця людська чеснота найбільше притаманна матерям.

12 травня 2016, 17:38

В обласній бібліотеці згадували Другу світову війну

В обласній бібліотеці згадували Другу світову війну. Тут молодіжний театр «Анастасіс» показав виставу «Листи до Кравцова» за твором Олексія Коломійця «Голубі олені». Як розвивався сюжет п'єси – дивіться у нашому матеріалі.

12 травня 2016, 17:40

У Полтаві продовжують відзначати День Перемоги

У Полтаві продовжують відзначати День Перемоги. Цього разу вшановували подвиг ветеранів Другої світової в аграрній академії. Захід провели з невеликим запізненням через вихідні дні у студентів, однак, говорять, не провести його не могли. Як вітали живих і згадували померлих – бачила Юлія Козіна та Іван Козаченко.

12 травня 2016, 17:48

Полтавським копам розказують про насилля

Полтавським копам розказують про насилля. Точніше, як краще із ним боротися у сім'ях. Цього тижня психологи розпочали серію семінарів для поліцейських, під час яких хочуть навчити їх допомагати і жертвам, і тим, хто вчиняє насильство. Причому, не суто формально виїздити на виклики, а знаходити потрібні слова та пропонувати конкретну допомогу, наприклад, тимчасовий прихисток.

12 травня 2016, 17:49

Поблизу нашого міста бійці батальйону «Полтава» стріляли з автоматів та кулеметів

На полігоні неподалік Полтави пройшли спеціальні військово-тактичні навчання. Свої навички відточували кілька десятків бійців батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава». На чому робили акцент – дивіться у наступному сюжеті.

12 травня 2016, 17:50

Жінка у колодязі: на Семенівщині тіло місцевої мешканки знайшли у закинутій криниці

У Семенівському районі у колодязі знайшли тіло жінки. Про нього до поліції повідомили місцеві жителі. Незадовго до цього поліцейським про зникнення своєї 60-річної матері заявила мешканка району.

12 травня 2016, 17:51

Держслужба по-новому: без суддів та прокурорів і з обнуленими рангами

Президент України – більше не державний службовець. Так само, як і народні депутати, судді та прокурори. З 1 травня у силу вступив Закон «Про державну службу». І саме ним службовців віднині з переліку державних виключили. Ті ж, хто залишиться, обнулить свої ранги до початкових. Як ще відобразиться новий закон на більш ніж 300 тисячах українців – дивіться далі.

12 травня 2016, 17:53