Архів новин за 11.05.2016

Полтавські підлітки перестали боятися гінекологів

Полтавські підлітки перестали боятися гінекологів. Медики говорять: молодь більш охоче йде на огляди і має мотивацію лікувати захворювання. Фахівцям вдається переконати їх, що це важливо для майбутнього створення родини. Принаймні, таку інформацію надають в обласному центрі планування сім'ї. Наразі ж у цьому закладі, як і в інших спеціалізованих, проводять Всеукраїнський тиждень збереження репродуктивного здоров'я.

11 травня 2016, 16:42

Свій день народження святкує 16 окремий мотопіхотний батальйон

Свій день народження святкує 16 окремий мотопіхотний батальйон. Підрозділ формувався із полтавців 2 роки тому для охорони важливих об'єктів області, зараз тримає оборону в Авдіївці. Бійці, які брали участь у становленні батальйону, зустрілися у центрі Полтави, щоб згадати, як усе було. 

11 травня 2016, 17:23

Понад півсотні рятувальників та лісівників вчилися гасити пожежі

Понад півсотні рятувальників та лісівників вчилися гасити пожежі. В урочищі Триби, що поблизу Макухівки, пройшли спільні тактико-спеціальні навчання з протидії пожежам у лісових масивах. З приходом тепла та тривалих вихідних кількість загорань суттєво зростає. Аби вчасно реагувати на такі випадки, і відпрацювали можливі варіанти.

11 травня 2016, 17:25

Дві жінки у Кобеляцькому районі стали жертвами розбійників

Дві жінки у Кобеляцькому районі стали жертвами розбійників. На них напали у власному домі та пограбували п'ятеро невідомих. На обличчях у нападників були медичні пов'язки, а на руках – рукавиці. Від господарів вони вимагали гроші та коштовності. Більше про цю історію – у наступному сюжеті.

11 травня 2016, 17:26

Мобільний телефон та Інтернет можуть стати справжньою зброєю в руках шахраїв

Мобільний телефон та Інтернет можуть стати справжньою зброєю в руках шахраїв. Цей спосіб легкого заробітку дозволяє аферистам перебувати в одному місті, а виманювати гроші у звичайних людей в іншому. Дзвінки від псевдополіцейських, смс-ки із несподіваним виграшем автомобілів, оголошення про привабливі пропозиції в Інтернет-магазинах – далеко не всі пастки, які вони готують для добропорядних громадян.

11 травня 2016, 17:27

Юридичну допомогу можна викликати додому, як швидку

Юридичну допомогу можна викликати додому, як швидку. Щоправда, право зробити це безкоштовно мають не всі, а лише окремі категорії громадян. Послугу пропонують центри надання первинної безоплатної юридичної допомоги. Як це працює – побачили мої колеги.

11 травня 2016, 17:28

Пайовики без паїв

Пайовики без паїв. В Оржицькому районі – конфлікт між селянами та орендарями. Люди здавали свої землі в оренду одному підприємству, згодом власник змінився. Тепер, говорять полтавці, їх змушують підписувати якісь додаткові угоди, а копії договорів так і не віддають. Тим, хто відмовляється, погрожують. Декого вже звільнили з роботи. Селяни кажуть: орендну плату зменшують, а їх залякують, що залишать дітей без навчання. Щоб розібратися у проблемі, на місце конфлікту виїздили представники обласної влади.

11 травня 2016, 17:29