Архів новин за травень 2016 року

Майже 40 автомобілів випробували свої двигуни на потужність на відкритті драгрейсингу 2016

Майже 40 автомобілів випробували свої двигуни на потужність на відкритті драгрейсингу 2016. На злітній смузі аеропорту «Полтава», що в Супрунівці, стартував цьогорічний сезон. Змагалися у чотирьох різних класах. Юлія Іващенко та Іван Козаченко бачили, хто був першим на трасі довжиною у 402 метри.

4 травня 2016, 16:39

Тиждень після Воскресіння називають Світлим

Тиждень після Воскресіння називають Світлим. Сім днів після Пасхи у храмах не закривають Царські врата, кожен може спостерігати за тим, що діється в алтарі під час служби. А ще є давня традиція: хто бажає – може дзвонити у церковні дзвони. Підтримали її Олена Ляшенко та Євген Чорний.

4 травня 2016, 16:40

З Великоднем сьогодні ще вітали дітей Київського району Полтави

З Великоднем сьогодні ще вітали дітей Київського району Полтави. Сиріт, малечу з особливими потребами та із багатодітних родин зібрали у 38 школі, показали концерт та почастували солодким. Як це було - у наступному сюжеті.

4 травня 2016, 16:42

Наїли, напили та розважились за один святковий день на більш ніж 100 тисяч гривень

Наїли, напили та розважились за один святковий день на більш ніж 100 тисяч гривень. У понеділок у Полтаві відбувся фестиваль «Свято Пасхи». Традиційно щороку він проходить на площі біля Свято-Успенського собору. Там же волонтери Полтавського Батальйону Небайдужих організували і благодійний ярмарок, під час якого збирали гроші для українських захисників. Як полтавці виховували у собі доброчинність і співстраждання, та чому кошти нині вирішили використовувати не на армійські потреби – про це далі розкажуть Інна Безугла та Василь Величко.

4 травня 2016, 16:44

У полтавській школі правоохоронці виявили вибухонебезпечний предмет

У полтавській школі правоохоронці виявили вибухонебезпечний предмет. Учнів та вчителів евакуювали, знайдений предмет знешкодили. Цей сценарій став легендою у навчанні вибухотехніків та уроком для дітей, як діяти у надзвичайній ситуації. 

4 травня 2016, 16:45

У Полтаві вбили бездомного

У Полтаві вбили бездомного. За пляшкою горілки двоє чоловіків без визначеного місця проживання не знайшли спільної мови. Виникла сварка. Один із учасників конфлікту ножем наніс іншому численні рани в область шиї, грудної клітини та ребер. Більше про це – у наступному сюжеті.

4 травня 2016, 16:46

Більше 24 тисяч полтавців взяли участь в обговоренні декомунізованих назв вулиць міста

Більше 24 тисяч полтавців взяли участь в обговоренні декомунізованих назв вулиць міста. Протягом місяця у Полтаві тривала ініціатива «Твоя вулиця – твоя назва». Волонтери збирали пропозиції мешканців щодо перейменування та пропонували варіанти, надані експертами. Які назви хотіли б бачити полтавці на своїх вулицях – знають наші кореспонденти.

4 травня 2016, 16:47

Жителі Гребінки свої негаразди озвучили голові обласної ради

Жителі Гребінки свої негаразди озвучили голові обласної ради. Немає приміщення для реабілітації атовців, негазифіковані села та зависока платня за перевезення - на все це люди поскаржилися голові обласної ради. Він відвідав місто під час однієї із робочих поїздок.

4 травня 2016, 16:48

Фізкультура без свіжого повітря

Фізкультура без свіжого повітря. Учні полтавської 21-ї гімназії були єдиними в місті, які не мали власного спортмайданчика для уроків фізкультури. Півтисячі дітей вимушені були займатися спортом виключно у спортивному залі, незважаючи на пору року. А цього тижня на Великодні свята вони отримали подарунок, якого довго чекали. Віднині уроки фізкультури, коли дозволяє погода, для учнів проводитимуть на цілому спорткомплексі. 

4 травня 2016, 16:50

Чистописання, танці та арифметика – у музеї Короленка відкрили власну школу

Чистописання, танці та арифметика – у музеї Короленка відкрили власну школу. Там навчають за підручниками та правилами столітньої давнини. Це – ноу-хау тамтешніх працівників, вони кажуть: так розповідати про епоху письменника набагато цікавіше, ніж при звичайній екскурсії.

5 травня 2016, 16:06