Архів новин за 7.04.2016

З 5 квітня у 2 аптеках «Полтавафарму» починає діяти соціальна програма

З 5 квітня у 2 аптеках «Полтавафарму» починає діяти соціальна програма. На пільги матимуть право ветерани війни, учасники бойових дій: АТО, воїни-інтернаціоналісти та інші особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

7 квітня 2016, 11:17

Громадське формування «UPC Patpol» затримало хлопця, який перебував в розшуку

Громадське формування «UPC Patpol» затримало хлопця, який перебував в розшуку. Близько трьох тижнів злочинець був у «розробці» полтавських активістів. Його пересування ретельно відстежували. 4 квітня навпроти торгівельного центру «Конкорд» молодика і затримали. Хлопець родом з Полтави 1995 року народження. Раніше вже відбував покарання. У розшуку перебував за статтями 187 та 190 Кримінального кодексу України «Розбій» та «Шахрайство». Після затримання злочинця громадське формування передало його до рук патрульної поліції. В подальшому суд призначить порушнику міру покарання.

7 квітня 2016, 12:50

7 квітня православні відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці

7 квітня православні відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці. Це третє найбільше за значенням свято після Воскресіння та Різдва Христового. Сьогодні згадують подію, описану у євангелістів: діві Марії явився Архангел Гавриїл та повідомив «благу вість» – звідси й назва свята, що у неї народиться Божествене немовля. На згадку про подію в місті Назареті побудували храм. Саме свято встановили у 4 столітті, відрахувавши від Дня народження Христа 9 місяців. Заради  Благовіщення послаблюють навіть піст – цього дня на трапезі благословляється риба. В Україні свято співіснує із язичницькими традиціями: люди вважають, що весна остаточно поборола зиму, а земля розверзається, і з неї виповзають змії. Також вгадували погоду на Великдень, мовляв, яка на Благовіщення – така й на Пасху.  

7 квітня 2016, 16:17

У Полтаві показали виставу «Ромео і Джульєтта» на сучасний лад

У Полтаві показали виставу «Ромео і Джульєтта» на сучасний лад. Цю постановку до нашого міста привіз Херсонський обласний театр імені Миколи Куліша на фестиваль «В гостях у гоголівців». На сцені актори показують життя сьогодення, знайомий класичний сюжет трансформується у сучасну гостро-політично-соціальну виставу.

7 квітня 2016, 16:18

За популяризацію здорового способу життя на Полтавщині взялася молодь

Спорт, правильне харчування, активний відпочинок – за популяризацію здорового способу життя на Полтавщині взялася молодь. В обласному центрі учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів змагалися між собою під час відповідного фестивалю-конкурсу. Учасники мали показати, як вони підтримують власне здоров'я та як протидіють шкідливим звичкам. Що з цього вийшло – дивіться у наступному сюжеті.

7 квітня 2016, 16:20

Неповнолітня полтавка в Інтернеті пропонувала свої інтимні послуги

Неповнолітня полтавка в Інтернеті пропонувала свої інтимні послуги. Повідомлення про це дівчина розмістила в одній із соціальних мереж. Таким чином хотіла заробити гроші на життя. Утім свій задум реалізувати не встигла, у цю справу втрутилися правоохоронці.

7 квітня 2016, 16:21

Рятувальники вчилися працювати у задимленому приміщенні

Рятувальники вчилися працювати у задимленому приміщенні. На базі Першої Державної пожежно-рятувальної частини відбулися теоретичні та практичні заняття. Співробітники Служби порятунку «101» склали заліки з теоретичних питань діяльності газодимозахисної служби, зокрема проведення бойової перевірки апаратів, розрахунку повітря, ведення радіообміну. Плюс начальники підрозділів вдосконалювали навики з виявлення та порятунку умовного постраждалого з сильно задимленого приміщення. Рятувальники працювали у димокамерах в умовах, максимально наближених до реальних подій. Після відпрацювання співробітники Головного управління проаналізували роботу кожного учасника навчань та надали відповідні рекомендації.

7 квітня 2016, 16:22

Полтавські школярі відзначили Всесвітній день здоров'я

Полтавські школярі відзначили Всесвітній день здоров'я. 7 квітня у навчально-виховному комплексі №16 зібрали учнів усіх міських закладів на спортивне свято. Серед дітей провели змагання з футболу, і всім без виключення подарували новий інвентар.

7 квітня 2016, 16:30

Огляд пасажирських автобусів напередодні конкурсу

Безпечно, чи не дуже – вирішує Управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіції. Протягом двох останніх днів фахівці різноманітних структур обстежували автобуси, які перевізники подали на конкурс, аби отримати певний маршрут. Чи всі виявилися свідомими та приїхали на огляд, й що чекає на тих, хто не з'явився, – дивіться далі.

7 квітня 2016, 16:35

Минулоріч в літні місяці більшість полтавців залишилися без гарячої води

Минулоріч в літні місяці більшість полтавців залишилися без гарячої води. Декілька котелень були опломбовані «Полтавагазом» за борги комунального підприємства «Полтаватеплоенерго». Чи повториться подібна ситуація нинішнього літа, ми дізнавалися в першого заступника голови правління ПАТ «Полтавагаз» Сергія Мокрого.

7 квітня 2016, 16:36