Архів новин за 6.04.2016

Школярі знають, як чорну діру перетворити на джерело енергії, та сконструювати танк, що їздить без палива

Школярі знають, як чорну діру перетворити на джерело енергії, та сконструювати танк, що їздить без палива. Такі винаходи презентували вихованці обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Традиційно навесні вони з'їхалися на зліт юних винахідників.

6 квітня 2016, 16:44

День дружніх порятунків, чи невдалий день велокрадія?

День дружніх порятунків, чи невдалий день велокрадія? У середу в обід просто з-під входу до облдержадіміністрації викрали велосипед одного зі службовців. Але його колега зумів наздогнати злодія і передати його до рук поліції. Вже на місці пригоди наші журналісти з'ясували: спроба викрадення не вдалася як мінімум вдруге за цей день. Про небайдужих друзів, які рятували велосипеди полтавців, далі розкаже Інна Безугла. 

6 квітня 2016, 16:46

Електровелосипеди – соціальним працівникам

Електровелосипеди – соціальним працівникам. Людям, які супроводжують хворих на туберкульоз, подарували засоби пересування. Щоправда, пощастило не всім, по одному-два  двоколісному – на населений пункт. Зате у Департаменті охорони здоров'я задумались – добре б наділити транспортом інших медиків, які відвідують хворих удома.

6 квітня 2016, 16:48

Із 1 квітня на водоймах Полтавщини заборонено рибалити

Із першого квітня на водоймах Полтавщини заборонено рибалити. Утім деяких мешканців це попередження не обходить. Вони продовжують виходити на річки, аби впіймати рибку та потім реалізувати її на ринках області. Щоб виявити та припинити діяльність таких осіб, поліція щороку влаштовує операцію «Нерест». «На гарячому» вже спіймали трьох браконьєрів та п’ятьох порушників правил рибальства.

6 квітня 2016, 16:49

Допомогти комунальникам вирішили студенти аграрної академії

Допомогти комунальникам вирішили студенти аграрної академії. Найпроблемніші куточки Полтави вони чистять давно, цього разу вийшли на засмічені схили в центрі міста. Якої подяки чекають за це – розповіли нашим журналістам.

6 квітня 2016, 16:50

245 патрульних, 24 автівки та майже 4 тисячі викликів

245 патрульних, 24 автівки та майже 4 тисячі викликів. Такі основні показники роботи полтавських патрульних за перший місяць. Найбільше було сімейних сварок, крадіжок та випадків хуліганства. Про це сьогодні повідомив начальник управління патрульної поліції Віталій Мельничук.

6 квітня 2016, 16:57

Каналізаційний колектор в районі Алмазного заводу рухнув у трьох місцях

Каналізаційний колектор в районі Алмазного заводу рухнув у трьох місцях. Нині на цих ділянках тривають аварійно-відновлювальні роботи. Підприємство «Полтававодоканал» старі залізобетонні труби замінить на нові пластикові. Термін гарантії останніх – 50 років.

6 квітня 2016, 16:59

Діти у громадському електротранспорті їздитимуть безкоштовно

Діти у громадському електротранспорті їздитимуть безкоштовно. Відповідне рішення сьогодні прийняли на засіданні міськвиконкому. Задля цього відкоригували бюджет Полтави. Які ще питання вдалося вирішити – знають Юлія Козіна та Євген Чорний.

6 квітня 2016, 16:59

7 квітня у Полтаві офіційно закінчується опалювальний сезон

7 квітня у Полтаві офіційно закінчується опалювальний сезон 2015-2016 рр. Відповідне розпорядження цього дня підписали у Полтавському міськвиконкомі. Відтепер і до осінніх холодів котельні міста працюватимуть лише на подачу гарячої води, а полтавські теплоенергетики вже із завтрашнього дня розпочнуть підготовку до наступного опалювального періоду. Що планують зробити влітку та як відпрацювали минулий сезон – дізнавалися наші кореспонденти.

6 квітня 2016, 17:00