Архів новин за 29.04.2016

У Галереї мистецтв школярів навчали розмальовувати писанки

У Галереї мистецтв школярів навчали розмальовувати писанки. Цей майстер-клас влаштували в рамках традиційної міської Великодньої виставки. Свої малюнки, м'які іграшки, вироби з бісеру, витинанки на ній представили більше 120 юних майстрів. 

29 квітня 2016, 16:34

У Ленінському районі, як завжди у переддень свята, – заходи для дітей

У Ленінському районі, як завжди у переддень свята, – заходи для дітей. Акція-роздача одягу, кафе та катання містом. Дитячі посмішки та тих, хто їх «малює», бачила наша знімальна група.

29 квітня 2016, 16:36

Свої подарунки на Великдень отримали і героїчні мами

Свої подарунки на Великдень отримали і героїчні мами. Офіційно так називають жінок, які виховують п'ять і більше дітей. Проте разом із заступниками міського голови наші кореспонденти переконалися, що матір'ю-героїнею можна сміливо назвати і ту, що виховує трійню.

29 квітня 2016, 16:37

Дітей, які зустрічатимуть Пасху в лікарні, провідав міський голова

Дітей, які зустрічатимуть Пасху в лікарні, провідав міський голова. Хто може ходити – подивилися святкову програму, прикутим до ліжка подарунки занесли у палати. Як це було – дивіться в сюжеті.

29 квітня 2016, 16:38

Учні професійно-технічних училищ області відтепер більше знають про безпечну міграцію

Учні професійно-технічних училищ області відтепер більше знають про безпечну міграцію. Які існують підводні камені та що потрібно знати, виїжджаючи закордон, щоб не потрапити в біду, протягом трьох місяців їм розповідали представники Благодійної організації «Світло надії» за підтримки Міжнародної Організації з Міграції. У скільки етапів вони реалізовували проект та які отримали при цьому результати – дивіться у наступному сюжеті.

29 квітня 2016, 16:40

Служба безпеки затримала продавців гранатометів

Канал постачання зброї із зони проведення антитерористичної операції викрили співробітники Служби безпеки України у Полтавській області. Мешканець Полтавщини не брав участі в подіях на Сході, а був реалізатором і підшуковував клієнтів. Його затримали під час спроби продажу.

29 квітня 2016, 16:42

У Полтавській державній аграрній академії закінчився Тиждень сталого розвитку

У Полтавській державній аграрній академії закінчився Тиждень сталого розвитку. Останні п'ять днів видалися насиченими для студентів вишу. Вони досліджували проблеми створення ОСББ, дізнавалися більше про децентралізацію та об'єднання громад, а також взяли участь у традиційних дебатах.

29 квітня 2016, 16:43

На Полтавщині вміють видобувати нафту і газ, не завдаючи шкоди довкіллю

На Полтавщині вміють видобувати нафту і газ, не завдаючи шкоди довкіллю. Про це говорили у Всесвітній день охорони праці під час першої науково-технічної конференції «Безпека і охорона навколишнього середовища як складова ефективної роботи нафтогазового комплексу». Майбутніх працівників галузі, вчених та представників влади знайомили з сучасними технологіями, за допомогою яких приватна компанія успішно працює на Полтавщині.

29 квітня 2016, 16:45

Дошка пошани для найзатишніших місць Полтави

У самому центрі Полтави, на місці, де колись була дошка пошани, відтепер красуватимуться краєвиди міста. Облагородити її, а також майданчик навколо, вирішила команда Андрія Матковського. Депутати міської та районних рад приєдналися до цього прибирання.

29 квітня 2016, 16:46

Страсна п'ятниця – малопродуктивний день

Страсна п'ятниця – малопродуктивний день. Депутати обласної ради збиралися на сесію сьомого скликання. Але не розглянули й половини із запланованого. Лише звіт губернатора слухали та обговорювали дві години. Намагалися їх наштовхнути на прийняття рішень навіть полтавські ветерани та визволителі. Що з того вийшло – бачили Інна Безугла та Василь Величко.

29 квітня 2016, 19:27